yükleniyor...

Snapchat Bu Bu Sefer Tiktok Uygulamasını Kopyalayacak!

Tiktok ile ilgili olarak ön plana çıkarılan güncellemeler ve detaylar için çok daha farklı bir yapıda çalışmalar sürüyor. Marka bazlı ilerlemeler sağlayan SnapChat, kendine has bir dilde çözümlerini üretiyor ve ara yüz yapısını test ederek keşfetmeye devam ediyor. İnsanlar keşfete düşen içeriklerden daha çok bilgi alsın, daha çok faydalansın diye yeni bir keşfet yapısı sağlayan site için, zaman kaybetmeyin ve sizler de gelin bu güncellemelere göz atın.Snapchat sürekli yeni bir kullanıcı durumu yaratmak istiyor ve haliyle de sitesini sürekli yeniliyor. Genişletiyor. Bu genişletmeler yeni tasarımlar ile ortaya çıkınca da özellikler karşımıza çok daha etkili şekilde çıkıyor. SnapChat bu kez de kendi içinde bir değişken çalışma sürdürüyor ve markaların içeriklerine seslenmeye devam ediyor. Yeni yapılacak olan çalışma da biraz daha Tiktok vari bir güncelleme içeriyor. Herkes için dengeli ve yoğun bir kullanım sunan Tiktok için, güncel bir mantıkla içerikleri görebilir ve incelemeye devam edebilirsiniz.

Snapchat ve Tiktok benzerliği çok dikkat çekiyor!

Uygulamalar ile ilgili olarak tasarımların hepsini bu süreçlerde kullanabilirsiniz. Detaylı bir çalışma ve ihtiyaçlara yönelik çözümler için kendinizle ilgili her bir seçeneği kullanın ve çalışmaları incelemeye devam edin. Hareketli geçiş yapma özelliği ile TikTok kullanıcılarının da kullanmaya aşina olduğu bir yapıyı karşımıza çıkaran SnapChat, bu tarz bir ilerleme ile hepimize hitap etmeyi tercih ediyor diyebiliriz. Maksat daha etkili ve daha geniş bir yapı sağlamak olduğu için herkesin isteğine göre bir ürün ve hizmet ile ilerleniyor diyebiliriz. Daha detaylı ve daha özverili bir çalışma ile markanın kendi sosyal medya kitlesini ön plana çıkarması da çok normal olacak.Kitle bazlı ilerlemeler sosyal medya platformlarına göre çok daha farklı ilerliyor. Bu ilerlemeler hepimizi etkileyen bir dizi olaydan bu şekilde karşımıza geliyor. Bu yüzden kaydırma hareketleri ve yeni içerikleri ön plana çıkarma hareketleri ekranda tek bir gönderi görmemizi sağlayacaktır. Gönderiler arası gezinmek yerine bizzat gönderiyi görüyoruz ana sayfamızda. Test özelliklerine dair ekranda tek bir gönderiyi gördükten hemen sonra kişisel seçenekleri de ön plana çıkarabilir ve süreçleri de bu aşamalarda incelemeye devam edebilirsiniz.

Snapchat Bu Bu Sefer Tiktok Uygulamasını Kopyalayacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapchat Bu Bu Sefer Tiktok Uygulamasını Kopyalayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla