SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1523
564 0

Snapchat Anı Albümü Özelliği

Snapchat Anı Albümü Özelliği
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Anlık fotoğraflarla ve mesajlarla iletişim kurulan sosyal medya uygulaması Snapchat anı albümü özelliği getirdi.Yeni özellik ile anılar daha taze kalacak.

Snapchat kullanıcıları eskileri yad etmek istediklerinde fotoğraf yüklemeleri artık mümkün. Kamera ekranındayken ekranı yukarı kaydırdığınız zaman isterseniz kendi kaydettiğiniz fotoğrafları, isterseniz galerinizdr yer alan fotoğrafları takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarından en çok kullanılanlardan biri olan Snapchat bu yeni özelliği ile birlikte kullanıcılarının daha da çok ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

Snapchat anı albümü

Snapchat üzerinden çektiğiniz fotoğrafları kaydetme şansınız bulunurken kaydettiğiniz fotoğrafı özel sohbetten yollayabiliyor fakat hikaye kısmına eklemek istendiğinde bu mümkün olmuyordu. Şimdi hem hikayeye dilediğiniz gibi fotoğraf atabilir hem de eskilerin özlemini giderebilirsiniz.

Berkay Eke / Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Snapchat Anı Albümü Özelliği konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapchat Anı Albümü Özelliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Snapchat Anı Albümü Özelliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.