yükleniyor...

SLP Coin Yorum ve Geleceğinin Analizi

Selamlar, bugün, son günlerin en çok dertlendiren coininden bahsedeceğim. Sürekli düşen bir coindir kendisi. Sosyal medyada ünlü fenomenleri bile terste bırakan coindir kendisi. Evet tahmin ettiğiniz gibi SLP coin yorum sayfasına hoşgeldiniz:)Son yıllarda oldukça farklı alanlarda yapılan projelerin, blokzincir ağı üzerinde geliştirildiğini biliyoruz. Bunlardan birisi de SLP yani Small Love Potion altcoin. Bu tokeni bir oyun parası olarak tanımlamak mümkün hatta daha fazlası yok. Evcil hayvan yetiştirme üzerine sanal bir oyunun parası. Sistemden evcil hayvan almak için SLP coine ihtiyacınız var. Daha sonra oyun kazanarak SLP kazanıyor ve bunu gerçek paraya döndürebiliyorsunuz. Daha önce böyle bir oyun coini incelmesi yapmıştım. TLM coin ile ilgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz.TLM coin ile ilgiyi yazıyı okuduktan sonra buraya devam ederseniz daha iyi anlaşabiliriz diye düşünüyorum. Çünkü TLM’de olan özelliklerin (stake,crosschain,mainnet,nft farming) çoğunun bunda olmadığını göreceksiniz:)Olayı biraz detaylandıralım. SLP coin daha az seçenek sunan ve gelişimi daha yavaş olan kişisel bir girişim, TLM ise daha şirketsel ve yatırımcı almış durumda. SLP’de oyun oynamak ana felsefe iken TLM de çok daha fazla alternatif var. Kısaca oyuncu sayısı arttıkça,SLP coinin artacağı ve değerleneceğini düşünebiliriz. Daha dar bir vizyon gibi geldi bana fakat proje ekibi ekstra özellikler ekledikçe piyasada daha değerli ve kabul gören bir algı gelişebilir.Temel analiz kısmına bıraktığım kısım ise arzının sınırsız olmasının bende bıraktığı gerginlik ile başlayabilirim. Sürekli arz yapılabilecek bir yapıda olan SLP coinin en büyük handikapı bu bence. Daha büyük işler yapan projelerde sınırsız arzı olanlar elbette var ama bir oyun tokeninin bu şekilde olmasını beğenmedim. Piyasa da beğenmemiş olsa ki sürekli fiyat düşüşü oluyor. Mevcut durumda toplam arzın tamamı dolaşımda. Binance listeleme yaparken bu konuda kendini riske atmamış ve inovasyon alanında listeleme yapmış, bu da küçük bir işaret diye düşünüyorum. Piyasa değeri 136 milyon ile çok az ve rakiplerinin çok gerisinde.Bu anlamda tek umudum 350 milyonlara çıkması ve şu an ki değerinin 3 katına çıkması gibi görünüyor.Teknik analiz kısmı bu coinde çok çalışmasa da, yine de bakacak olursak, dibi 0,055 gibi görünüyor ama daha aşağı giderse kimse bir şey diyemez. Tepe noktası ise 0,42$ olarak görünüyor. 8 katlık bir marj var ama yakında zamanda olumlu haberler gelmez ise sıkıntılı gibi görünüyor. Uzun vade de ancak kendini toplar gibi düşünüyorum.Son söz;Piyasanın inanmasını ve arz olayı açıkça anlatmaları lazım. Bu alt boğa döneminde de hareket yapamaz ise, unutulan coinler arasına girebilir ama bazen unutulan MEME coinlerin nerelere geldiğini biliyoruz. Verilere göre konuşursak, sabırla bekleyenler ancak alsın diyebilirim.Herkese bol kazançlar, vesselam:)

SLP Coin Yorum ve Geleceğinin Analizi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere SLP Coin Yorum ve Geleceğinin Analizi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla