yükleniyor...

Skandal Ne Demek

Skandal Ne Demek? Skandal kelime anlamı olarak, yankı uyandıran ve küçük düşürücü olay yada haber olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda bu durumda utandırma da vardır. Skandal kelimesinin cümle içinde kullanımı: ” Ünlü bir isim verdiği demeçte skandal ifadeler kullanarak rakibini küçük düşürdü.” Skandal eş anlamlısı olarak kullanabileceğimiz kelime ise “rezalet” kelimesi olabilir. Skandal kelimesinin ingilizce karşılıları ise şu kelimelerdir: scandal, cracker.Skandal kelimesinin manasına bakınca bu kelimede öncelikle bir olay ve bu olaydaki yankı ve kötü davranış mevcuttur.Skandal ne demek, skandal nedir, skandalın eş anlamlısı, skandalın anlamı ile ilgili kısa bilgiler vermeye çalıştık sizlere. Sizde sayfanın altında yer alan yorumlar formunu kullanarak skandal ile ilgili eklemek istediklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Skandal Ne Demek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Skandal Ne Demek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla