yükleniyor...

Sizin için en uygun Fitbit nasıl seçilir?

Fitbit muhtemelen Apple Watch’un yanındaki en iyi bilinen smartwatches / fitness izleyicilerinden biridir. Ayrıca giyilebilir ürün yelpazesi her türlü sağlık meraklısı için bir şeyler sunmaktadır. Bütçenizi aşırı derecede zorlamayacak bir fitness grubu ile başlamak istiyorsanız, Fitbit özellikle giyilebilir için yeni olanlar için uygundur.

Aslında, Fitbit çeşitli form faktörlerinde çeşitli fitness bantları sunar.  Bunlar Versa 2, Versa Lite, , Charge 3, Inspire, Inspire HR ve Ace 2, hepsi farklı yaşam tarzları ve yaş grupları için tasarlanmıştır. Yani her gün biraz daha yürümeye başladığınızda ya da özenle zaman içinde yaptığınız egzersizleri takip etmek için size uygun bir cihaz arıyorsanız listeye göz atın.

Fitbit

Sizin için doğru Fitbit nasıl seçilir?

Teknik olarak Fitbit’in sunduğu en premium ürün. Buna rağmen, Versa 2 çoğu insan için daha iyi ve daha çok yönlü bir cihazdır. Cihaz ekran güdümlü egzersiz ve haftalarca süren pil ömrüne sahip. Fitbit ödeme, kan oksijen izleme, swim-prova, gelen metin mesajları için hızlı cevaplar ve uyku izleme ile birlikte geliyor. 200 doların biraz altında satılan Versa 2, aynı zamanda bir OLED ekrana sahip ve ekranı daha canlı, parlak ve net hale getiriyor.

Tüm bu özelliklere değer veriyorsanız, dahili GPS’e ihtiyaç duymadığınız sürece bu cihazı almamanız için hiçbir neden yoktur. Böylece telefon olmadan dışarıda koşabilir veya bisiklete binebilirsiniz. Ayrıca, yaklaşan Verse 2’nin ne sunacağını beklemeyi ve görmeyi tercih edebilirsiniz, ancak bu cihaz hala piyasaya sürüldüğünde somut zamanlamayı yayınlamadığından bu tarih ne zaman tam olarak bilinmiyor. 

Fitbit

Charge 3 özel üretim

FC 3 özel üretim muhtemelen en iyi orta derece bircihazdır. Aynı zamanda bir akıllı saat için tasarlanmış gelişmiş özellikler bulunmaktadır. Bu, fitbit Pay, hızlı cevaplar, her zaman açık kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve 170 $için yüzmeye karşı koruma elde edeceğiniz anlamına gelir. 

Fitbit

Inspire HR

Bir örgü metal dahil olmak üzere birden fazla bant seçenekleri sunan oldukça modaya uygun bir cihaz. İnce profili sayesinde bileğinize kolaylıkla uyum sağlayacak bir cihaz.

100 $ için, yerleşik bir kalp atış hızı monitörü, beş günlük bir pil ömrü ve havuz / plajda sualtı egzersizleri veya geziler için yüzmeye karşı dayanıklı bir fitness bandı elde edersiniz. FI HR, hem yeni başlayanlar hem de Fitbit Pay veya dahili müzik depolama gibi gereksiz görünebilecek diğer özellikler olmadan giyilebilirlerinden biraz daha fazlasını isteyenler için harika bir izleyicidir.

Sizin için en uygun Fitbit nasıl seçilir? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sizin için en uygun Fitbit nasıl seçilir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla