Sınırlı sayıda Jaguar ve Land Rover için ‘Black Friday’ Fırsatı

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirdiği Jaguar ve Land Rover, yıla damgasını vuracak ‘Black Friday’ avantajları ile sınırı olan sayıdaki araç için benzersiz fırsatlar sunuyor.

Sınırlı sayıda Jaguar ve Land Rover için ‘Black Friday’ Fırsatı

23-30 Kasım tarihleri içinde geçerli olan Black Friday fırsatları kapsamında, 2.0 lt 240 bg Ingenium dizel motora sahip Jaguar F-PACE Ultimate Sport Edition modeline, yüzde 25 oranında fiyat pozitif yanları ile sahip olunabiliyor.

Black Friday kapsamında oldukça avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak olan sınırlı sayıdaki Discovery ve Range Rover Velar modelleri de yüzde 20 oranında avantajlı fiyatlarla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekliyor.

Borusan Otomotiv Jaguar Land Rover Yetkili Satıcılarına gelenler, Black Friday kapsamında avantajlı fiyatların yanı dizi; takas desteği ve sadık alan kişi desteği fırsatlarından da yararlanabiliyor.

"Sınırlı sayıda Jaguar ve Land Rover için ‘Black Friday’ Fırsatı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sınırlı sayıda Jaguar ve Land Rover için ‘Black Friday’ Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sınırlı sayıda Jaguar ve Land Rover için ‘Black Friday’ Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019