yükleniyor...

Şifreli mesajlar ve yeni özellikler

Twitter Yeniliyor: Şifreli DM’ler ve Yeni Özellikler Kullanıma Sunuluyor!

Twitter, kullanıcılara daha güvenli bir iletişim deneyimi sunarak yeniliklerine devam ediyor. Özellikle Elon Musk’ın liderliğinde platform, kullanıcıların güvenliği ve iletişim özgürlüğünü artırmak için doğrudan mesajlara (DM) büyük yenilikler getiriyor.

Öncelikle, Twitter’ın destek hesabından yapılan bir tweete göre, belirli mesajlara yanıt verebilirsiniz. Artık istediğiniz herhangi bir tepkiyle, sınırlı sayıda değil, yanıt vermeniz mümkün. İOS uygulamasını telefonunuza indirerek bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Belki de en büyük yenilik, Musk’ın öncelikli hale getirdiği ve çarşamba günü gerçekleşecek olan şifreli DM’lerdir. Musk, “Başıma silah dayansa bile DM’lerinizi görememeliyim” ifadesiyle güvenliği vurgulayarak, platformun kullanıcı deneyimini daha güvenli ve korunaklı hale getirmek için çalıştıklarını söylüyor.

Bunun yanı sıra, Twitter “yakında” kullanıcıların “bu platformdaki herhangi birine sesli ve görüntülü sohbet imkanı sunacağını” belirtiyor. Musk’a göre bu özellik sayesinde, kullanıcılar “telefon numarasını vermeden dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla konuşabilecekler.” Kasım ayında, Twitter çalışanlarına bu özellik hakkında bilgi verildiği söyleniyor.

Twitter, diğer yeniliklerle birlikte güvenli bir iletişim deneyimi sunmak için çalışmaya devam ediyor. Şifreli DM’ler ve diğer yenilikler, kullanıcıların güvenli bir şekilde iletişim kurmasını, platformda daha fazla etkileşimde bulunmasını ve popülerliğini artırmasını sağlayacak.

Özetle, Twitter kullanıcılarının güvenliği ve özgür iletişim ihtiyaçlarına cevap vermek için yenilikler yapmaya devam ediyor. Bu yenilikler, kullanıcıların platformda daha fazla etkileşimde bulunmasına yardımcı olacak. Şifreli DM’lerin kullanıma sunulması ile birlikte, Twitter daha güvenli ve korunaklı bir sosyal ağ haline gelebilir.

Şifreli mesajlar ve yeni özellikler konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Şifreli mesajlar ve yeni özellikler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Shameless Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Horse At Yarışı Tahminleri Kütahya Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Market Fiyatları 1997 doğumlu kaç yaşında olur