yükleniyor...

Siemens akıllı telefon sektörüne giriyor!

Akıllı telefonların piyasaya çıkması ile birlikte Alman menşeili akıllı telefon üreticisi Siemens akıllı telefon sektörüne girmemiş ve kendisini geri çekmişti. Bu duruma artık son vermek isteyen dünyanın en büyük şirketlerinden Siemens AG, yakın zamanda Gigaset GS55-6 modelli bir akıllı telefon ile piyasaya yeniden girmeyi planlıyor.

Yıllar önce üretmiş olduğu telefonların dönemin yıllar sonrasından gelmesi ve kendi yapmış olduğu Arge çalışmaları ile çok ileriyi gören firma eski vizyonunu bu ürünlerde de göstermişe benziyor. Uyuyan devin sizlere uyandığını ve eski kalitesinde ürünler üretmesi durumunda sektörün liderleri arasında çok kısa sürede yer alacağını söyleyebiliriz.Siemens akıllı telefon

Siemens akıllı telefonPeki neden Siemens adı ile ürünler piyasaya çıkmıyor?

Siemens’in mobil departmanı 2008 yılında Gigaset firması tarafından satın alınmış olup bu girişimin ardından Alman üretici firma Siemens akıllı telefon sektörü yerine kendisini medikal ürünler ve diğer alanlara yöneltmiş sektör odaklı çalışmaya başlamıştı.

Yeni gelen bilgiler ışığında Gigaset GS55-6 modelli akıllı telefonun sağlam bir giriş yapacağı ve özelliklerinin de beklenilene yaklaştığını söyleyebiliriz.  Full HD 1920×1080 ekran, Qualcomm Snapdragon 810 çip-seti, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama yer alacak. 16 Megapiksel arka kameraya sahip olacak cihaz Android 5.1.1. Lollipop işletim sistemi ile piyasaya sunulacak. Şuanda Siemens tarafından net bir açıklama gelmese bile Siemens akıllı telefon sektörüne girmesi gereken markalar arasında bizim gözümüzde.

 

 

Siemens akıllı telefon sektörüne giriyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Siemens akıllı telefon sektörüne giriyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları