yükleniyor...

Shell’in Reklam Filmi, “Yüzyılın Yolculuğu” Yayınlandı

Shell’in “Yüzyılın Yolculuğu” reklam filmi, şimdi yayınlandı! Bu son derece etkileyici reklam filmi, uzun yıllara dayanan Shell’in inovasyon ve teknolojik gelişmelerdeki liderliğine vurgu yapıyor. Shell’in yüz yılı aşkın bir süredir petrol endüstrisindeki çığır açan çalışmaları, çevre dostu uygulamaları ve sürdürülebilir enerji çözümleri gibi başarıları bu reklam filminde anlatılıyor. Enerjinin geleceğinde Shell’in vizyonunu görmek için “Yüzyılın Yolculuğu” reklam filmine mutlaka göz atmalısınız.

Shell Türkiye’de Geleceğe Yürüyor

Shell, Türkiye’deki yüzyıllık yolculuğunu kutladığı özel bir reklam filmi yayınladı. 100 yıldır Türkiye’ye yönelik yatırım ve hizmetleri ile enerji değer zincirinde gelişimin tüm halkalarında faaliyette bulunan Shell, sektöründe birçok ilke imza attı.

Geçmişten Günümüze Türkiye’yi Enerjilendiriyor

1923 yılında Türkiye’deki faaliyetlerini başlatan Shell, ülkenin gelişimi ve ilerlemesi için tarihe damgasını vuran ilklere ve yeniliklere imza attı. Bir yandan ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de yolculuklara güç veren Shell, bir yandan da sosyal ve çevresel gelişimi destekliyor.

Sosyal Sorumluluk Kapsamında Yapılan İlkler

  • Engelsiz Hizmet Alanı
  • Sektörün ilk kadın istihdam programı “Shell’de Kadın Enerjisi”

İnovasyonla Güçlendirilen Sektöre İlkler

  • Türkiye’nin ilk havacılık yakıtı
  • Türk takımlarının ilk kez Avrupa’da temsilinin sağlandığı Shell Eco-Marathon yarışı
  • “Yüzyılın Yakıtı” Shell V-Power
  • Türkiye’nin elektrikli otomobili TOGG için başlatılan TOGG Trugo iş birliği

Varış Noktası Her Zaman İleri

Shell’in gelecek yüzyılda da köklü mirası ve değerleriyle yeniliklere imza atma kararlılığı sürüyor. Bu doğrultuda tüm Türkiye ile paylaştığı yeni reklam filminde Cumhuriyet tarihinden önemli anlar ve Shell’in Türkiye’de hayata geçirdiği ilklerinden örnekler izleyiciler ile paylaşılıyor.

Shell’in ‘Yüzyılın Yolculuğu’ adlı reklam filmini izlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=e0F5EOpRVYk

Shell’in Reklam Filmi, “Yüzyılın Yolculuğu” Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Shell’in Reklam Filmi, “Yüzyılın Yolculuğu” Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Sportboss American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler too many requests ne demek rakı fiyatları 52 hafta kaç ay