yükleniyor...

Shell Engelliler'in Hayatını Kolaylaştırıyor

Shell & Turcas, akaryakıt istasyonlarını engelliler için “Engelsiz Hizmet Alanı” uygulamasını başlattı.

Shell & Turcas, Türkiye Omurilik Felçliler Derneği ile ortaklaşa başlattıkları Engelsiz Hizmet Alanı projesi ile birlikte artık engelliler Shell istasyonlarında engelli tualetleri ve mobil ödee imkanı ile karşılaşacaklar. 

Binden fazla istasyonu bulunan Shell’in şimdilik 160 istasyonunda bu hizmet başladı ve yıl sonuna kadar ise bu sayıyı 200’e çıkartmayı hedefliyor. 2018 sonuna kadar ise 600 istasyonda bu proje uygulanacak.

Proje ile alakalı açıklama yapan Shell yetkilileri, bir milyondan fazla müşteriyi ağırladığımız istasyonlarımızda, diğer akaryakıt istasyonlarının yapmadığı bir projeyi yapmaktan gurur duyduklarından bahsetti. Yenilikçi bir yapı ile ilerlemeye devam edeceklerinden bahseden Shell, istasyonlarının ise 7 gün 24 saat aktif olarak kullanıldığını belirtti.

Shell Engelliler'in Hayatını Kolaylaştırıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Shell Engelliler'in Hayatını Kolaylaştırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI American Horror Story Izle Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir dijital platform ne demek sosyal medya faydaları zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor