yükleniyor...

Shell Engelliler'in Hayatını Kolaylaştırıyor

Shell & Turcas, akaryakıt istasyonlarını engelliler için “Engelsiz Hizmet Alanı” uygulamasını başlattı.

Shell & Turcas, Türkiye Omurilik Felçliler Derneği ile ortaklaşa başlattıkları Engelsiz Hizmet Alanı projesi ile birlikte artık engelliler Shell istasyonlarında engelli tualetleri ve mobil ödee imkanı ile karşılaşacaklar. 

Binden fazla istasyonu bulunan Shell’in şimdilik 160 istasyonunda bu hizmet başladı ve yıl sonuna kadar ise bu sayıyı 200’e çıkartmayı hedefliyor. 2018 sonuna kadar ise 600 istasyonda bu proje uygulanacak.

Proje ile alakalı açıklama yapan Shell yetkilileri, bir milyondan fazla müşteriyi ağırladığımız istasyonlarımızda, diğer akaryakıt istasyonlarının yapmadığı bir projeyi yapmaktan gurur duyduklarından bahsetti. Yenilikçi bir yapı ile ilerlemeye devam edeceklerinden bahseden Shell, istasyonlarının ise 7 gün 24 saat aktif olarak kullanıldığını belirtti.

Shell Engelliler'in Hayatını Kolaylaştırıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Shell Engelliler'in Hayatını Kolaylaştırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları