Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN

1 hafta önce 1440 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN

Son zamanlarda yerli bir akıllı telefon markası olan Kaan, A1 akıllı telefonunu satın alacaklar için güzel bir kampanya başlattı.

Kampanyaya katılabilmeniz için tek yapmanız gereken Sevgililer gününe(21.02.2018) kadar Kaan A1 akıllı telefonunu satın alıp sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir fotoğrafın basılı olduğu kılıfı, Kaan sizler için hazırlayıp, adresinize kadar ücretsiz bir şekilde getiriyor.

Bu kampanyaya katılabilmeniz için, 08-21.02.2018 tarihleri arasında Kaan A1 akıllı telefonu satın almanız ve seçtiğiniz bir fotoğrafı Kaan Telefon Facebook sayfasına göndermeniz. Son olarak ise faturayı ve adresinizi tekrar aynı sayfaya gönderip hediyenizin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN

Kampanyayı yapan Kaan, kaliteli baskı yapılabilmesi içiin 2400x3200 piksel çözünürlüğü bulunan fotoğraflar tercih etmenizi istiyor.

Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.