yükleniyor...

Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN

Son zamanlarda yerli bir akıllı telefon markası olan Kaan, A1 akıllı telefonunu satın alacaklar için güzel bir kampanya başlattı.

Kampanyaya katılabilmeniz için tek yapmanız gereken Sevgililer gününe(21.02.2018) kadar Kaan A1 akıllı telefonunu satın alıp sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir fotoğrafın basılı olduğu kılıfı, Kaan sizler için hazırlayıp, adresinize kadar ücretsiz bir şekilde getiriyor.

Bu kampanyaya katılabilmeniz için, 08-21.02.2018 tarihleri arasında Kaan A1 akıllı telefonu satın almanız ve seçtiğiniz bir fotoğrafı Kaan Telefon Facebook sayfasına göndermeniz. Son olarak ise faturayı ve adresinizi tekrar aynı sayfaya gönderip hediyenizin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN

Kampanyayı yapan Kaan, kaliteli baskı yapılabilmesi içiin 2400×3200 piksel çözünürlüğü bulunan fotoğraflar tercih etmenizi istiyor.

Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sevgilinize en iyi hediye bir KAAN ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla