yükleniyor...

Sessiz Kahraman'ın fragmanı ve afişi yayınlandı

Netflix tarafından hayata geçirilecek olan Sessiz Kahraman’ın ilk fragmanı ve film afişi yayınlandı.

Bilim kurgu filmi olan Sessiz Kahraman yani Mute, yakın gelecekte geçmektedir. Acımasız bir şehir olan Berlin’de yaşan gencin hikeyesini anlatan Sessiz Kahraman, çocukluk yıllarında geçirdiği bir kaza sonucu konuşma yetisini kaymetmiş. Bir iz bırakmadan giden sevgilisini arayan karakterimizin başından geçen konularını anlatan film, 23 Şubat 2018 tarihinde tüm dünyada aynı anda Netflix’te olacak.

Sessiz Kahraman (Mute) ile ilgili daha fazla bilgi almak için Netflix Medya Merkezi ve netflix.com/mute adresini ziyaret edin.

Sessiz Kahraman'ın fragmanı ve afişi yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sessiz Kahraman'ın fragmanı ve afişi yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar too many requests ne demek zyxel modem kurulumu subdomain mi klasör mü mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek nabızdan hamilelik testi