Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Serkan Keskin ve Meriç Aral Çifti Tatilde! – Magazin dünyasının yakından takip ettiği Serkan Keskin ve Meriç Aral çifti, romantik bir tatil için yola çıktı.

Serkan Keskin ve Meriç Aral, dünya evine girdikten sonra ilk tatillerini gerçekleştirmek için hazırlandılar. Sevdikleri ve sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan çift, romantik bir balayı geçirmek için Maldivler adalarını tercih etti.

Sosyal medya hesabından tatil fotoğraflarını paylaşan çift, hayranlarını kıskandırdı. Mavi suların üzerinde romantik bir yürüyüş yapan Serkan Keskin ve Meriç Aral, adaya özgü doğal güzelliklere hayran kaldıklarını belirtti.

Tatillerini keyifle geçiren çift, aynı zamanda dinlenme fırsatı da buldu. Yoğun iş temposundan uzaklaşan ünlü çift, birlikte vakit geçirmenin ve yeni hayatlarının tadını çıkarmak için bu balayı tatilini tercih ettiğini dile getirdi.

Serkan Keskin ve Meriç Aral çifti, sosyal medya hesaplarında çektikleri fotoğraflarla takipçilerini de tatillerindeki mutluluklarına ortak etmeyi ihmal etmiyor. Sık sık romantik anlarını paylaşan çift, hayranlarının beğenisiyle karşılaşıyor.

Hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biri olan çocuk planları hakkında ise Keskin ve Aral çifti, henüz bir planlarının olmadığını belirtti. İkili, evliliklerinin tadını çıkarmanın ve birbirlerine zaman ayırmanın önemini vurguladı.

Serkan Keskin ve Meriç Aral çiftinin balayı keyfi sona erdiğinde, ünlü çift işlerinin başına dönecek. Ancak unutulmaz anılarla dolu bu tatil, ikiliye uzun süre hafızalarında kalacak gibi görünüyor.

Serkan Keskin ve Meriç Aral Çifti Tatilde! – Magazin dünyasının yakından takip ettiği Serkan Keskin ve Meriç Aral çifti, romantik bir tatil için yola çıktı. Serkan Keskin ve Meriç Aral, dünya evine girdikten sonra ilk tatillerini gerçekleştirmek için hazırlandılar. Sevdikleri ve sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan çift, romantik bir balayı geçirmek için Maldivler adalarını tercih etti. Sosyal medya hesabından tatil fotoğraflarını paylaşan çift, hayranlarını kıskandırdı. Mavi suların üzerinde romantik bir yürüyüş yapan Serkan Keskin ve Meriç Aral, adaya özgü doğal güzelliklere hayran kaldıklarını belirtti. Tatillerini keyifle geçiren çift, aynı zamanda dinlenme fırsatı da buldu. Yoğun iş temposundan uzaklaşan ünlü çift, birlikte vakit geçirmenin ve yeni hayatlarının tadını çıkarmak için bu balayı tatilini tercih ettiğini dile getirdi. Serkan Keskin ve Meriç Aral çifti, sosyal medya hesaplarında çektikleri fotoğraflarla takipçilerini de tatillerindeki mutluluklarına ortak etmeyi ihmal etmiyor. Sık sık romantik anlarını paylaşan çift, hayranlarının beğenisiyle karşılaşıyor. Hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biri olan çocuk planları hakkında ise Keskin ve Aral çifti, henüz bir planlarının olmadığını belirtti. İkili, evliliklerinin tadını çıkarmanın ve birbirlerine zaman ayırmanın önemini vurguladı. Serkan Keskin ve Meriç Aral çiftinin balayı keyfi sona erdiğinde, ünlü çift işlerinin başına dönecek. Ancak unutulmaz anılarla dolu bu tatil, ikiliye uzun süre hafızalarında kalacak gibi görünüyor.

ABONE OL
09 Ağustos 2023, 13:47:16

Geçtiğimiz mayıs ayında ‘Saatleri Ayarlama Enstitüsü’ oyununun galasına katılan Serkan Keskin’in sevgilisi Meriç Aral ile Marmaris Bozburun’da ön balayı tatili yaptığı görüntülendi. Alyans yüzüğü dikkatlerden kaçmayan Aral, “Evet, olacak inşallah bir şeyler. Bir düğün habercisi olabilir” diyerek sevgilisiyle evlilik planladıklarını söyledi. Tatilde deniz keyfi yapan çift, gazetecilerin ilgisinden kaçmaya çalıştı. Akşam saatlerinde güneşlenen Keskin’in, göbeğini havlusuyla kapattığı görüldü. Tatilde neşeli olduğu gözlenen Meriç Aral, düzgün fiziği ile dikkat çekti. Serkan Keskin, evlilik planları hakkında ayrıntılı bir açıklama yapmadı.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.milliyet.com.tr/cadde/serkan-keskin-meric-aral-cifti-bozburunda-on-balayinda-6987915
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments