yükleniyor...

SEO Analiz Programları Neler?

En iyi SEO analiz programları nelerdir sorusuna cevap vermek doğru stratejilerin oluşturulmasına ve uygulamaların yüksek yarar sağlaması adına önemlidir. Raporların hatasız bir şekilde oluşturulmaları gerekmektedir. Peki, sizlere yardımcı olacak en iyi SEO analiz programı hangisidir?

En İyi SEO Analiz Programları

100 üzerinde sayfaya sahip olan siler için crawl analiz araçları oldukça önemlidir. Tüm sayfanın SEO uyumluluğu incelenir. İşlem oldukça kısa sürmektedir. Bu araçlar sayesinde hem SEO işlemlerinin etkisi ölçülür hem de SEO işlemlerinin hangi yönde devam edeceği belirlenir. SEO analiz programları sitenin yararlılığı için en iyi şekilde uygulanmalıdır.

SEO Analiz Programları

Moz Pro

Tüm SEO projelerinde Moz kullanılabilir. Üst düzey bir bilgi birikimi gerektirmez. Rakip analizi, sıralama takipleri ve link analizleri yapılabilir, site içi SEO özelinde de veriler görülebilir. Google botları işlemlerin daha gerçekci olmasını mümkün kıldığı için de en iyi SEO analiz programı arasında yerini alır.

Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog sayesinde arama sonuçlarında web sitesinin hangi durumda olduğu anlaşılır. Algılanan hataları ya da spam durumlarını gösterir. Işlemleri hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirmeye yarar. Site bağlantıları, linkleri, sayfa durumları, yönlendirme durumları görülür.

Ücretsiz SEO Analiz Programı Önerisi

SEO Analiz Programları

BrowSEO

İnternet sayfasına dair bilgileri sunarken kısıtlı olmasına rağmen oldukça iyi bir programdır. Elde edilmeyen bilgiler bu program ile bulunur. Nofollow linklerri görülür. Büyük sıkıntıların engellenmesi için kullanılır.

Farklı analiz programlarının bir arada kullanılması farklı noktalarda doğru verilerin alınmasını sağlar. Bu durum sayesinde hatalı durumlar ortadan kalkar.

SEO Analiz Programları Neler? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere SEO Analiz Programları Neler? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.