Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
SEO Ajansı ve Web Tasarım Firmaları Neler Yapar? WhisperFuss!

SEO Ajansı ve Web Tasarım Firmaları Neler Yapar? WhisperFuss!

ABONE OL
09 Kasım 2022, 17:25:06

Web tasarım firmaları tuttuğunuzda, kurumsal web site bir fikrin ilk kıvılcımından tamamlanmasına kadar götürmelerini bekleyebilirsiniz. Oraya ulaşmak için atılması gereken birkaç adım var. Etkili web tasarımına neyin girdiğine dair daha iyi bir fikir edinmek için bir göz atalım.

1. KURUMSAL SİTE

Web tasarım ile SEO uyumlu kurumsal site sahibi olmak sizleri rakiplerinizin önün geçiren en temel unsurlardan birisidir. Malatya web tasarım firması size bu anlamda yazılım hizmeti verebilir. Özellikle teknik destek ve dijital pazarlama hizmeti veren ajanslarla çalışmanız halinde diğer rakiplerinizden rahatlıkla önde olabilirsiniz.

2. MÜŞTERİYLE PLANLARI TARTIŞMAK

Her web sitesi tasarım ve geliştirme sürecinin ilk adımı müşteri ile bir toplantı olmalıdır. Ekip, müşterinin web sitelerinden ne istediğini tartışmak için bir telefon görüşmesi, görüntülü sohbet veya yüz yüze toplantı ayarlayacaktır. Birlikte, şunlara bakacaksınız:

3. SİTE İÇİN HEDEFLERİNİZ NELER?

Hedef kitleniz kim, dahil edilmesini istediğiniz belirli öğeler, sitenizi tasarlamak için en iyi yaklaşım, çerçeve oluşturma

Daha sonra ekip tarafından bir tel kafes oluşturulacaktır. Bu, temel olarak, web sitenizin öğelerin ve özelliklerin düzenine bakan ancak tasarıma bakmayan bir planıdır. Odaların nerede olduğunu görebileceğiniz ancak hangi renk olacağını göremediğiniz bir evin planlarına benzer.

4. WEB SİTENİZİ KODLAMAK

Bir web tasarım ajansında farklı roller vardır, ancak sitenizi oluşturmaya dahil olan herkesin iyi bir kod anlayışı vardır. Kod, web sitenizi arka uçtan oluşturmak için kullanılan dildir ve ön uçta (kullanıcının ekranında görünen) işleyen bir web sitesi olarak görünecektir.

5. WEB SİTESİ TESTİ

Her Malatya web tasarım ajansı test yapmaz, ancak bazıları yapar. Test, web sitesinin hedef kitlenizden iyi bir yanıt alıp almadığını kontrol etmek ve hedeflerinize ulaşmayan faktörleri düzeltmektir.

Örneğin, A/B testi, web sitenizin iki farklı sürümünü farklı kişilerin önüne koyar. Web tasarımcılarınız daha sonra en iyi sonucu veren öğeleri bulmak için her birinin sonuçlarını izleyecektir. Bir siteyi gerçekten optimize etmenin ve amaca uygun olduğundan emin olmanın harika bir yolu.

6. GOOGLE’DA ÜST SIRADA ÇIKMAK

Web tasarım firmaları genellikle dijital pazarlama ve reklam yönetimi hizmeti vermezler bu nedenle SEO ajansı anlamında kurumsal web sitenizin Google’da üst sıralarda çıkmak istiyorsanız SEO ajansı, yani dijital pazarlamadan da anlayan bir web tasarım firması ile çalışmalısınız. Böyle bir firma ile çalışırsanız sizlerin görünürlüğünü daha etkili biçimde arttırabilirler.

Yukarıdaki içeriğimizde sizler içim kurumsal web site satın almak veya web tasarım yaptırmak için önemli bilgilerden bahsettik. Ayrıca SEO ajansı konusunda bilgilendirmelerde bulunduk. SEO hizmeti veya başka bir değişle dijital pazarlama yaptırırken bu hususlara dikkat ederseniz, aldığınız web tasarım hizmetinin oldukça faydasını görürsünüz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments