Sense 7 , HTC M8 ve M7’e Ne Zaman Gelecek ?

  • 03 Mart 2015
  • 2.162 kez görüntülendi.
Sense 7 , HTC M8 ve M7’e Ne Zaman Gelecek ?

Dünkü lansmanda Htc M9 ile birlikte Sense 7 çıkmıştı. Fakat tam olarak diğer telefonlara ne zaman geleceği belirtilmiyordu lansmanda. Bu belli oldu, gelin bir haberimize göz atın .

Screen-Shot-2014-11-19-at-1.45.50-PM-620x367

 

Sense 7’de aslında biraz daha renkli bir arayüz bizi karşılıyor. Ve stabilite anlamında en üst yerini korumaya devam edebiliyor diyebiliriz Android Platformunda. Biraz daha kişiselleştirme alanına yer veren HTC , bu sayede Android’in nimetlerinden tam anlamıyla faydalanmamıza katkıda bulunuyor. Google’ın yarattığı Material Design imajını bu arayüzünde göstermeye başlayan HTC , Sense 6 ile çok fark yaratmayan bir arayüz çıkarmış karşımıza.

Evet gelelim asıl sorumuza. Diğer amiral gemilerine bu telefon ne zaman gelecek. HTC’den malesef bu yönde kötü haber geldi çünkü optimizasyonlarla uğraşacağını belirten HTC, Yıl sonunda bu arayüzün diğer telefonlara geleceğini belirtti. Htc One M7 geçen günlerde paylaştığımız üzere Lollipop güncellemesini aldı ve Mayıs’da HTC’nin 24 ay taahhütü’nün dışına çıkmış olucak. Yani büyük ihtimal bu aldığınız son büyük güncellemeydi.

Haber böyle okurlarımız. HTC neden bu kadar geç veriyor bu güncellemeyi anlamak mümkün değil ama katlanıcaksınız malesef 🙂 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ