yükleniyor...

Sektörün En Bilinen Öğrenci Ektinliği RLC Başlıyor!

Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği sloganı ile bu sene on üçüncü kez düzenlenecek olan RLC etkinliği 28 Şubat tarihinde başlangıç yapıyor.

Dünya üzerinde oldukça bilinen ve en etkin öğrenci kulüpleri arasında yer alan IEEE Kulübü Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından 13.sü düzenlenen RLC etkinlikleri nihayet başlıyor.

rlc

28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte bu sene ABB, Mercedes-Benz, Anel Grup, EAE, Schneider Electric, Best, Siemens, Honeywell, Zorlu Enerji, Omron, SOCAR ve KUKA gibi firmalar destek verirken ayrıca ETMD ve ENOSAD gibi dernekler de bu etkinlik için katkı sağlayacak.

Etkinliğin bu yılki kapsamında Schneider Electric Genel Müdür Yardımcısı Mehmet ÖZALP, ve KUKA Ülke Müdürü Kağan ABİDİN, LİMAK Enerji CEO‘su Birol ERGÜVEN ve  birbirinden değerli sektörün önemli kişileri öğrencilerle buluşacak.

Etkinlikte siz de yer almak istiyorsanız buradaki bağlantıdan kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sektörün En Bilinen Öğrenci Ektinliği RLC Başlıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sektörün En Bilinen Öğrenci Ektinliği RLC Başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü sosyal medya faydaları too many requests ne demek zyxel modem kurulumu gta 6 sistem gereksinimleri Bilgi Doktoru