yükleniyor...

Scania Yeni Amiral Gemisi “SUPER” ile Daha da güçlü

Scania, yenilikçi teknolojiler sunan yeni amiral gemisi “SUPER” ile daha da güçlü bir performans sergiliyor. Bu özel tasarımlı gemide yer alan özellikler, güçlü motor seçenekleri ve ileri teknolojik donanımlar, müşterilerine en yüksek düzeyde performans ve verimlilik sunuyor. Scania SUPER gemisi, deniz taşımacılığı alanında öncü bir seçenek olarak öne çıkıyor. Yüksek kaliteli üretim ve teknolojik mükemmeliyet ile donatılan bu amiral gemisi, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek kabiliyete sahip. Scania SUPER gemisi, sektördeki rakiplerinden ayrışan teknolojik özellikleriyle öne çıkarak müşterilerine en üstün deniz taşımacılığı deneyimini sunuyor.

Scania Türkiye’de

Scania, sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında vizyonunu oluşturan sürekli iyileştirme felsefesi ile sektörde yeniliklere öncü olmaya devam ediyor. Scania’nın elektrikli mobilite atağından önce mevcut hali ile de yakıt ekonomisi konusunda çok beğenilen ve tercih edilen içten yanmalı motorlarını son kez geliştirdi.

Super Adıyla Yola Devam Ediyor

İlk üretiminin üzerinden 60 yıl geçtikten sonra tekrar yollara çıkan ve Scania’nın yeni amiral gemisi olmaya aday olan Super, yüzde 100 Scania mühendisliği tarafından geliştirilen bileşenleri ile dikkat çekerken kullanıcılardan da olumlu tam not aldı. Super, 2024 yılının 2. çeyreğinde Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Yüzde 100 Scania

Bu araç için tamamen Scania içinde tasarlanan ve İsveç mühendislik kalitesini yansıtan şasi, şanzıman, diferansiyel, D formlu yakıt deposu, daha yüksek frenleme torklu retarder ve motor ile SUPER farkını ortaya koyuyor. SUPER, emisyon normlarına uyumu sadece SCR kullanarak gerçekleştiriyor. Yeni 13 litrelik motorlar, en yeni Opticruise G33 şanzımanla birleştirildi. Bu, sürücünün, hızlı vites değişimi ve kesintisiz torkla benzersiz bir sürüş deneyimi ve sürüş konforu yaşarken, her koşulda en iyi yakıt ekonomisini elde edeceği anlamına geliyor.

Yakıt Tasarrufunda Rakipsiz

Yeni SUPER modeli Şimdiden Avrupa pazarlarında büyük ilgi görüyor. “Super’de bulunan yeni motor, bir önceki versiyonuna göre, diğer aktarma organlarının da katkısı ile yüzde 8 yakıt tasarrufu sunuyor. Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden olan Greentruck ödülü Scania Super ile üst üste 6. Kez Scania’ya geldi. Yakıt tasarrufunda rakipsiz bir konuma geldi. Yeni motor, yeni şasi, yeni diferansiyel ve yeni şanzıman, opticruise ile birleştiğinde araç kullanıcısına keyifli bir sürüş sunarken, araç sahibine de ciddi anlamda bir kazanç yaratıyor. 2024 yılının 2.nci çeyreğinde Türk kullanıcıları ile buluşturmayı hedefliyoruz. Super, satışlarımıza ciddi bir ivme kazandıracaktır” şeklinde değerlendiriliyor.

Yüzde 8’e Varan Tasarruf

Scania, yakıt ekonomisi konusunda bugüne kadar pazara sunduğu modelleri ile kendini ispatlayan Scania,

Scania Yeni Amiral Gemisi “SUPER” ile Daha da güçlü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Scania Yeni Amiral Gemisi “SUPER” ile Daha da güçlü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Adana Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler Aba Nedir Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir adet geciktirici ilaç isimleri Market Fiyatları 52 hafta kaç ay