yükleniyor...

Sarı Saç Renkleri

Sarı saç renkleri birçok kadın için tutkudur. Özellikle koyu saç renginden sarı saç renklerine dönen kadınlar için dip boyasından, saçın hasar görmesine kadar birçok şeyi göze almak ama her şeye rağmen o ışıltıdan ve duruştan vazgeçememektir. Hele ki bizim sarışın olmaya olan tutkumuz topluma ‘türk sarışını’ deyimini bile kazanmıştır. Sarışın olmak bir noktada dikkat çekmek, nazik ve narin gözükmektir.Bu yüzden sarı saç renkleri kataloğu tahmin edilenden daha geniş bir yer tutmakta, iddialısından doğalına kadar birçok ton barındırmaktadır. Bunun sonucunda karşımıza birden fazla sarı saç renk ve ismi çıkmaktadır.

Koyu Sarı Saç Renkleri

Çok iddialı olmayı sevmeyen ama sarıdan da vazgeçemeyenler için en iyi tercihlerden biri denebilir. Aralarından en çok kum sarısı biliniyor, özellikle koyu saç renginden sarı saç renklerine geçiş yapmak istiyorsanız sizin için en doğru seçim koyu sarı saç renkleri olacaktır.

Küllü Sarı Saç Renkleri

Sarı saçın çiğliğini alarak matlık veren, özellikle doğal bir saç rengi arayışı içindeyseniz sizin beklentinizi karşılayacak renkler. Bunun yanı sıra soluk bir tene değil de orta ve koyu tonlarda bir ten rengine sahipseniz tam istediğiniz o doğal görünüme kavuşabilirsiniz.

Doğal Sarı Saç Renkleri

Artık doğallığın ön plana çıktığı bu dönemde en çok tercih edilen saç renkleri doğal sarı saç renkleri olarak ele alınıyor. Özellikle aralarında en çok bilinen sarı ışıltılı saç modelinde, saç direk sabit bir renge boyanmıyor. Saça sarının tonları arasında geçişler veriliyor ve sanki bir ışıltı verilmiş gibi parlak ve doğal bir görünüme kavuşuyor.

Kumral Sarı Saç Renkleri

Özellikle koyu saç renginizden vazgeçmeyeceksiniz saçınıza kumral sarı saç renkleri ile biraz sarının ışıltısını katabilirsiniz. Hele ki renkli makyaj yapmayı seviyor, saçlarınızı doğal dalgalarla açık kullanıyorsanız aradınız renk kumral sarı tonlarından biri olabilir.Eğer saçlarınız için sarı saç rengini çok abartılı buluyor ama kesinlikle denemek istiyorsanız saçlarınıza ışıltı atmanızı öneririm. Koyu saç renginden sarı saç renklerine dönmüşseniz, saçlarınız için oldukça iyi bir bakım yapmalısınız. Özel şampuanlar ve saç kremlerinden ziyade düzenli şekilde uygulayacağınız saç maskeleri edinmeli ve saçınızın rengi açılırken oluşan hasarı gidermelisiniz. Bunun dışında kuaförünüzden saçınıza düzenli bakım yapması randevu alabilirsiniz, bakımın uzman bir kişi tarafından uzman ürünlerle yapılması çok daha sağlıklı olacaktır.

Sarı Saç Renkleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sarı Saç Renkleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları