Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Sarı Saç Renkleri

Sarı Saç Renkleri

ABONE OL
24 Kasım 2022, 15:51:48

Sarı saç renkleri birçok kadın için tutkudur. Özellikle koyu saç renginden sarı saç renklerine dönen kadınlar için dip boyasından, saçın hasar görmesine kadar birçok şeyi göze almak ama her şeye rağmen o ışıltıdan ve duruştan vazgeçememektir. Hele ki bizim sarışın olmaya olan tutkumuz topluma ‘türk sarışını’ deyimini bile kazanmıştır. Sarışın olmak bir noktada dikkat çekmek, nazik ve narin gözükmektir.Bu yüzden sarı saç renkleri kataloğu tahmin edilenden daha geniş bir yer tutmakta, iddialısından doğalına kadar birçok ton barındırmaktadır. Bunun sonucunda karşımıza birden fazla sarı saç renk ve ismi çıkmaktadır.

Koyu Sarı Saç Renkleri

Çok iddialı olmayı sevmeyen ama sarıdan da vazgeçemeyenler için en iyi tercihlerden biri denebilir. Aralarından en çok kum sarısı biliniyor, özellikle koyu saç renginden sarı saç renklerine geçiş yapmak istiyorsanız sizin için en doğru seçim koyu sarı saç renkleri olacaktır.

Küllü Sarı Saç Renkleri

Sarı saçın çiğliğini alarak matlık veren, özellikle doğal bir saç rengi arayışı içindeyseniz sizin beklentinizi karşılayacak renkler. Bunun yanı sıra soluk bir tene değil de orta ve koyu tonlarda bir ten rengine sahipseniz tam istediğiniz o doğal görünüme kavuşabilirsiniz.

Doğal Sarı Saç Renkleri

Artık doğallığın ön plana çıktığı bu dönemde en çok tercih edilen saç renkleri doğal sarı saç renkleri olarak ele alınıyor. Özellikle aralarında en çok bilinen sarı ışıltılı saç modelinde, saç direk sabit bir renge boyanmıyor. Saça sarının tonları arasında geçişler veriliyor ve sanki bir ışıltı verilmiş gibi parlak ve doğal bir görünüme kavuşuyor.

Kumral Sarı Saç Renkleri

Özellikle koyu saç renginizden vazgeçmeyeceksiniz saçınıza kumral sarı saç renkleri ile biraz sarının ışıltısını katabilirsiniz. Hele ki renkli makyaj yapmayı seviyor, saçlarınızı doğal dalgalarla açık kullanıyorsanız aradınız renk kumral sarı tonlarından biri olabilir.Eğer saçlarınız için sarı saç rengini çok abartılı buluyor ama kesinlikle denemek istiyorsanız saçlarınıza ışıltı atmanızı öneririm. Koyu saç renginden sarı saç renklerine dönmüşseniz, saçlarınız için oldukça iyi bir bakım yapmalısınız. Özel şampuanlar ve saç kremlerinden ziyade düzenli şekilde uygulayacağınız saç maskeleri edinmeli ve saçınızın rengi açılırken oluşan hasarı gidermelisiniz. Bunun dışında kuaförünüzden saçınıza düzenli bakım yapması randevu alabilirsiniz, bakımın uzman bir kişi tarafından uzman ürünlerle yapılması çok daha sağlıklı olacaktır.

  Deprem bölgelerinde prim borçları ertelendi: KOBİ'ler, esnaf ve üreticiler rahat bir nefes aldı | VideoSon depremde büyük zararlara uğrayan bölgelerde, hükümet tarafından KOBİ'ler, esnaf ve üreticiler için yapılan bir düzenleme ile prim borçları ertelendi. Bu karar, bölgedeki işletmelerin ve çalışanların finansal yükünü hafifletmek amacıyla alındı.Bu önemli adım, depremzedelerin yeniden toparlanmalarına yardımcı olacak ve ekonomik olarak zor durumda olan KOBİ'lerin ayakta kalmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda, esnaf ve üreticiler de yaşadıkları kayıpları telafi etmek için daha fazla zaman ve maddi kaynak elde etmiş olacak.Özellikle, deprem bölgesinde faaliyet gösteren KOBİ'ler için ödenmesi gereken primler, bir süreliğine ertelendi. Bu sayede işletmeler, düşük maliyetli bir şekilde çalışmalarına devam edebilecek ve işlerini sürdürebilecekler.Deprem bölgesindeki esnaflar da bu düzenlemeye büyük bir rahatlama ile karşıladı. Çünkü borçların ertelenmesi, işletmelerinin kapatılmasını önleyecek ve gelir kayıplarını minimize edecektir. Bu da esnafın ve çalışanlarının günlük yaşamlarını sürdürebilmelerini sağlayacak.Üreticiler de benzer şekilde etkilenecek. Deprem sonrası üretimlerini yeniden başlatmak için gerekli kaynakları elde etmekte zorluk çeken bu işletmeler, prim borçlarının ertelenmesiyle birlikte daha fazla özveri gösterme imkanına sahip olacaklar.Sonuç olarak, deprem bölgesinde prim borçlarının ertelenmesi, KOBİ'ler, esnaf ve üreticiler için büyük bir duygusal ve finansal rahatlama sağlamıştır. Bu adım, bölge halkının ekonomik olarak toparlanmasına yardımcı olacak ve yerel işletmelerin ayakta kalmasını sağlayarak istihdama katkıda bulunacaktır.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments