Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Sangal, Kaspersky’nin Fearless Gaming Ailesine Katıldı 

Sangal, Kaspersky’nin Fearless Gaming Ailesine Katıldı 

ABONE OL
17 Mayıs 2023, 14:26:27

Kaspersky’nin Fearless Gaming Ailesi, bilgisayar oyunları konusunda tutkun olanlar için tam bir nimet! Şimdi, bu ailenin bir üyesi daha var: Sangal! Sangal, Kaspersky’nin güvenli ve sorunsuz oyun deneyimi sunan teknolojileri ile bir araya geldi. Artık oyun dünyasında daha güçlü ve daha güvenli bir şekilde dolaşabilirsiniz!

Sangal Esports, Kaspersky ile Güvenli Oyun Deneyimi sağlamayı hedefliyor

Sangal Esports, Kaspersky’nin “korkusuz” ve çevrimiçi tehditlerden arınmış oyun deneyimi mesajını esporda temsil etmek için dünyanın dört bir yanından diğer dört farklı espor takımıyla beraber Kaspersky’nin Fearless Gaming ailesine katıldı.

Dünyanın önde gelen siber güvenlik ve dijital gizlilik şirketi Kaspersky, bu ortaklığın bir parçası olarak Sangal ekosistemine dahil olacak. Ortaklık, özel etkinlikleri, çok kanallı dijital içerik serilerini içeriyor ve Sangal Esports takımlarının formasında Kaspersky markasını öne çıkarıyor.

Sangal ve Kaspersky, 2020’den beri espor sektöründe iş birliği yapıyor ve şimdi Fearless Gaming ailesi ile birlikte bu iş birliği daha da genişleyecek.

Fearless Gaming’in bir parçası olarak Sangal taraftarları, Kaspersky’nin güçlü ve güvenilir siber güvenlik teknolojisini, hem oyun içinde hem de çevrimiçi yaşamları sırasında karşılaştıkları çeşitli siber tehditlere karşı mutlak çözüm olarak görecekler. Dijital içerik serileri sayesinde oyuncular, pahalı bilgisayarlarını, oyun içi varlıklarını, gizli verilerini ve daha fazlasını herhangi bir performans kaybı veya kesinti olmadan güvence altına almak için Kaspersky ürünlerinin etkisini profesyonellerden öğrenecek.

Espor Tutkularına Güvenli Oyun Deneyimi

Bu iş birliği doğrultusunda üretilen içerik ve etkinlikler, özel projeler, çok kanallı dijital içerik serileri ve daha birçok aktivasyon dahil olmak üzere Sangal dijital kanallarında espor izleyicisiyle buluşacak.

Sangal Gaming Group CEO’su Hamza Sönmez Kaspersky’nin Sangal’ın hikayesine çok uzun süredir bizimle birlikte inanan güçlü bir marka olduğunu belirterek “Fearless Gaming projesinde yer almak ve Kaspersky ürünlerinin kalitesini kitlesine göstermek bizim için bir zevk. Amacımız, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara siber güvenlik okuryazarlığının ve veri korumanın önemini açıklamaya devam etmek olacak” dedi.

Kaspersky Türkiye Genel Müdürü İlkem Özar iş birliğine ilişkin olarak yaptığı açıklamada “Sangal Esports’un yurtdışındaki başarılarından ilham alıyoruz – ekibin genç bir ruhu, yüksek istikrarı ve cesareti var. Bunlar özellikle Kaspersky’e yakın olan nitelikler. Amacımız performans kaybı olmadan oyuncular için maksimum güvenlik sağlamak ve bu iş birliğinin Türkiye’deki espor tutkunları ve espor topluluğu için güvenli bir oyun deneyimi sağlanmasına katkıda bulunmak” dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments