yükleniyor...

Sandisk USB-C 128 Gb kadar depolama alanlı bellek tanıtıldı.

2016 Mobil Dünya Kongresi‘nden yeni haberler gelmeye hız kesmeden devam ediyor. Fuarın en büyük alan ve firmalarından bir tanesi olan Sandisk fuarda en önemli modellerinden bir tanesini gün yüzüne çıkardı. USB-C modülüne sahip 128 GB’a kadar depolama alanı sunan boyutları ile küçük kapasitesi ile büyük olan disk Sandisk tarafından “Ultra USB Type-C Flash Drive” olarak adlandırılıyor.

Sandisk USB-C 128 Gb

Sandisk USB-C 128 Gb

Apple MacBook, Google Chromebook Pixel 2, Dell XPS 12, XPS 13, XPS 15 ve Latitude 7000 gibi daha çok incelik ve hafifliğin önde olduğu ultrabook ve USB-C portu bulunan dizüstü bilgisayarlarla kullanılabilecek olan Sandisk USB-C 128 Gb disk Apple Macbook kullanıcılarını çok sevindirecek gibi duruyor. Farklı versiyonları bulunan diskin okuma hızları ise depolama alanlarına göre şöyle:

16GB : 130mb /saniye

32GB : 150mb /saniye

64GB : 150mb /saniye

128GB : 150mb /saniye

Fiyat olarak daha çok hitap etmiş olduğu kitle normal kullanıcılara göre daha az olduğu için Sandisk USB-C diskler normal 3.0 ve 2.0 USB belleklere göre biraz daha yüksek fiyatlı. 16GB’lık en küçük versiyonu 20$, 32GB’lık normal kullanıcı versiyonu 30$, 64GB’lık orta seviye versiyonu 50$, en büyük ssd amacı ile kullanılabilecek 128GB’lık versiyonu ise 80$ fiyat etiketi ile teknoloji marketlerdeki raflarda yerini alacak. Önümüzdeki ay içerisinde ürünün ülkemize gelmesi bekleniyor.

Sandisk USB-C 128 Gb kadar depolama alanlı bellek tanıtıldı. konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sandisk USB-C 128 Gb kadar depolama alanlı bellek tanıtıldı. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla