yükleniyor...

Samsung'un Merkezine Apple Store Açılıyor !

Apple , bizi şaşırtacak sürpriz bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Bildiğimiz üzere özellikle mobil alanda en büyük firmaların kapışmasına şahit oluyoruz , bu firmalar da Apple ve Samsung . Samsung , Güney Kore‘li bir firma ve Güney Kore‘nin en büyük firması. Detaylara bir göz atalım..

Samsung Genel Merkezi , Güney Kore’de yer alıyor. Apple, şaşırtıcı bir hamle ile bu genel firmanın yakınına Apple Store açmayı planlıyor.

img_1677

LG ve Samsung’un %80’ini domine ettiği ( normal olarak ) pazara sağlam bir giriş yaparak Güney Kore’den de pay almaya çalışacak. Güney Kore’de dengeleri değiştirmek adına en iyi bölgelere Store’larını yerleştirmek isteyen Apple, Samsung’a da güzel bir darbe vurmak istiyor.

Samsung'un Merkezine Apple Store Açılıyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung'un Merkezine Apple Store Açılıyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir subdomain mi klasör mü adet geciktirici ilaç isimleri Market Fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır