yükleniyor...

Samsung Yeni Katlanabilir Telefonunu Tanıttı!

Teknoloji devi Samsung tarafından uzun zamandır hayalini kurduğumuz katlanabilir akıllı telefon hakkında sızıntılar gelmeye başladı.

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un uzun süredir gündeminde olan katlanabilir telefona ait bazı sızıntılar ortaya çıktı. Yayınlanan bir makaleye göre Mart 2018’de katlanabilir akıllı telefonun üretimine başlanacak. Yılın son çeyreğinde seri üretime geçeceği belirtilen telefonun 2019 yılında satışa sunulacağından bahsediliyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung’un uzun süredir gerçekleştirmek istediği bir projesi olduğu bilinmekte. Bu konuda oldukça titiz çalışmalar yürüten Samsung cephesinden bu akıllı telefon hakkında bazı sızıntı haberleri geldi.

Güney Koreli bir haber sitesi olan ET News tarafından yapılan habere göre telefonun üretimi önümüzdeki Mart ayında başlayacak. İçinde bulunduğumuz yılın son ayında ya da 2019’un ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen katlanabilir telefonun bazı özellikleri de belli olmaya başladı.

7.3 inç büyüklüğünde OLED ekran teknolojisine sahip olacak cihaz dev bir tablet gibi kullanılabilir. Cihazla birlikte S-Pen de gelip gelmeyeceği net değil.

Katlanabilir bir yapıya sahip olması beklenen yeni akıllı telefonun fiyatı da amiral gemisi akıllı telefonlara göre biraz daha yüksek olacak.

Samsung Yeni Katlanabilir Telefonunu Tanıttı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Yeni Katlanabilir Telefonunu Tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla