yükleniyor...

Samsung Type-C'ye Çeviren Adaptörü Artık Dağıtmayacak!

Samsung, aldığı ilginç bir kararla bundan sonra akıllı telefon kutuları içeriğinde microUSB’yi Type-C’ye çeviren adaptörü bulundurmayacak.

Dünyanın en iyi teknoloji firmalarından biri olan Samsung kendi bünyesinde ani bir karar aldı. Bundan sonra microUSB bağlantısını Type-C’ye çeviren adaptörü kutu içerisinde vermeme kararı aldı.

Koreli teknoloji firması Samsung, Galaxy Note 7 modeliyle birlikte Type-C bağlantı seçeneğine geçiş yapmıştı. Ancak bir çok cihaz için microUSB dönüştürücü adaptörünü de kutu içerisinde sunuyordu. Samsung’un yeni akıllı telefonları Galaxy A8(2018) ve Galaxy A8+ ile birlikte çevirici adaptör kutu içerisinde yer almayacak.

Samsung tarafından alınan bu ilginç karar hangi ülkeler için uygulanacak şu an için belli değil. Samsung markalı akıllı telefonların kutu içeriğinde hali hazırda hızlı şarj destekli adaptör, USB Type-C bağlantı kablosu, kulaklık, SIM kartı çıkartma iğnesi ve kullanım kılavuzu standart şekilde yer alacak.

Samsung Type-C'ye Çeviren Adaptörü Artık Dağıtmayacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Type-C'ye Çeviren Adaptörü Artık Dağıtmayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla