yükleniyor...

Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor!

Samsung çıkardığı telefonlar ve diğer ürünler ile gün çektikçe kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ise Samsung’un ekran departmanı hali hazırda kullanılan Gorilla Glass’a bir alternatif olarak Turtle Glass ekran camı için telif hakkı başvurusu yaptı. Yeni üreteceği camı TV, saat ve diğer tüm ürünlerinde kullanması bekleniyor.

Sızan son bilgilere göre ise Samsung, Turtle Glass’ı Galaxy S7‘de kullanmayı planlıyor da olabilir. Bu başvuru için ilginç gelen bir yanı da son zamanlarda Samsung tarafından gündeme getirilen katlanabilir telefon ve Project Valley gibi söylentilerle aynı zamana gelmiş olması. Proje sonuçlandığı zaman telefonun hem çok özel özelliklere hem de çok yüksek bir dayanıklılığa sahip bir telefon olarak karşımıza çıkacak. Katlanabilir bir telefon ekranının çizilmemesi için de çok güçlü ve sağlam bir ekrana sahip olması gerekiyor.

Samsung yüksek kaliteli ekranlar üretmek konusunda artık bir uzman haline geldi ve bu yüzden karşımıza çok iyi derece diğerlerini geride bırakacak bir cam türü çıkabilir. Nasıl bir sonuç göreceğiz hepimiz merakla beklemek zorundayız.

Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla