SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
392
145 0

Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor!

Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Samsung çıkardığı telefonlar ve diğer ürünler ile gün çektikçe kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ise Samsung’un ekran departmanı hali hazırda kullanılan Gorilla Glass’a bir alternatif olarak Turtle Glass ekran camı için telif hakkı başvurusu yaptı. Yeni üreteceği camı TV, saat ve diğer tüm ürünlerinde kullanması bekleniyor.

Sızan son bilgilere göre ise Samsung, Turtle Glass’ı Galaxy S7‘de kullanmayı planlıyor da olabilir. Bu başvuru için ilginç gelen bir yanı da son zamanlarda Samsung tarafından gündeme getirilen katlanabilir telefon ve Project Valley gibi söylentilerle aynı zamana gelmiş olması. Proje sonuçlandığı zaman telefonun hem çok özel özelliklere hem de çok yüksek bir dayanıklılığa sahip bir telefon olarak karşımıza çıkacak. Katlanabilir bir telefon ekranının çizilmemesi için de çok güçlü ve sağlam bir ekrana sahip olması gerekiyor.

Samsung yüksek kaliteli ekranlar üretmek konusunda artık bir uzman haline geldi ve bu yüzden karşımıza çok iyi derece diğerlerini geride bırakacak bir cam türü çıkabilir. Nasıl bir sonuç göreceğiz hepimiz merakla beklemek zorundayız.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Samsung "Turtle Glass" Dönemine Geçiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.