Samsung T1 Türkiyede Satıa Girdi

  • 08 Mayıs 2015
  • 722 kez görüntülendi.
Samsung T1 Türkiyede Satıa Girdi

Samsung firmasının ürettiği küçük boyurlu taşınabilir SSD depolama ürünü Türkiye’de satışa çıkarıldı. Hızlı, güvenilir ve kolaylıkla taşınabilir olan depolama çözümleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Gelişen bellek teknolojisinin yıldızı Samsung elektronik CES 2015 fuarı‘nda tanıttığı harici SSD’leri cebinize sığabilecek kadar küçüklüklerini söylediler. Fuarda tanıttıkları SSD’ler ile gerçek anlamda göz doldurdular.

Samsung taşınabilir SSD T1 ürünü, kartvizit boyutunda bir sürücüye sahip ve 1TB kadar veri tutabiliyor.

Samsung bu ürün ile taşınabilir depolama ürünlerinde yeni bir çağ açtı.

3D V-NAND teknoloisiyle desteklenen ve geleneksel harici bir HDD dört katı hızında veri okuyabilir. Samsung şirketinin yaptığı T1 SSD’si  4 GB’lik bir filmi yaklaşık olarak 9 saniyede SSD’nize kaydetmenize olanak sağlıyor.

Samsung-T1-Portable-SSD-02

Tam olarak bu SSD’nin boyutu 71.0 x 9.2 x 53.2 mm ve 28 gramdır. Şirketin yaptığı açıklamada T1, gelişmiş donanım kriptolama, şifre yazılımı, darbeye dayanıklılık ve dinamik termal koruma özelliklerine de sahip.

Samsung T1‘in 250GB, 500GB ve 1TB kapasitelere sahip ürünler 3 yıllık garanti ile satılıyor. Samsung firması ileri ki dönemde harddisk taşıma kolaylığı sunmamıza devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ