yükleniyor...

Samsung SmartThings Find ile cihaz kaybetme endişesine son

Samsung SmartThings Find, kaybolan cihazlarınızı bulmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Bu akıllı uygulama sayesinde, kaybettiğiniz cihazları kolayca bulabilecek ve endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Özellikle kaybedilen telefonlar, tabletler veya saatler gibi kişisel cihazlar için son derece yararlı olan SmartThings Find, Samsung’un güvenilir ve kullanıcı odaklı yaklaşımı sayesinde büyük popülarite kazanmıştır. Ayrıca, bu uygulama ile cihazlarınızın konumunu takip etmek, hatta cihazınızın çevresini uyarlamak da mümkündür. Siz de Samsung SmartThings Find ile cihaz kaybetme endişesine son verin ve hayatınızı daha da kolaylaştırın.

Akıllı Cihazların Güvenliği Artık Daha Da Yüksek

 

SmartThings Find, Samsung Kullanıcıları İçin Önemli

Samsung’un SmartThings Find servisi, kullanıcılarının kaybolan cihazlarını kolayca bulmalarını sağladı. Servis, akıllı telefon, saat, tablet, SmartTag ve kulaklıklar gibi Samsung Galaxy cihazlarının yerlerini anında tespit ediyor. Temmuz 2022’den bu yana 100 milyondan fazla kayıtlı nokta, SmartThings Find ağına eklendi. Böylece, kullanıcılarına daha verimli bir hizmet sunulması hedefleniyor.

SmartThings Find, diğer kayıtlı Samsung Galaxy cihazlarından gelen sinyalleri kullanarak, kaybolan cihazların yerlerini bulur. 300 milyon kayıtlı cihazın yerini tespit eden servis, Samsung kullanıcıları arasında oldukça popüler hale geldi.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri ile Kullanıcı Verileri Korunuyor

Samsung Electronics Kurumsal Başkan Yardımcısı ve SmartThings Birim Başkanı Jaeyeon Jung, servisin yakaladığı hızlı büyüme ivmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti. SmartThings Find servisi bu kadar popüler hale gelirken, Samsung kullanıcılarına daha verimli bir hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

SmartThings Find, kullanıcı verilerinin gizliliğine de büyük önem veriyor. Servis, kullanıcı verilerini şifreliyor ve kullanıcının cihaz kimliğini her 15 dakikada bir değiştirerek anonim olarak kaydediyor

Samsung SmartThings Find ile cihaz kaybetme endişesine son konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung SmartThings Find ile cihaz kaybetme endişesine son ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Adana Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü too many requests ne demek yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 2006 kaç yaşında