yükleniyor...

Samsung S8 Çalışır Halde Sızdırıldı !

Samsung’un yakın zamanda tanıtılması beklenen ve yılın en çok merak edilen , beklenen telefonları arasında yer alan Galaxy S8 yeniden birçok sızıntının kurbanı oldu. Bu kez de sıra çalışırken görüntülenmesinde, detaylar haberimizde..

Note 7 ile beraber hayal kırıklığı yaşayan Samsung ve Samsungseverler , yeni çıkacak olan S8’i heyecanla bekliyorlar . Samsung’un geri dönüş telefonu olması beklenen Galaxy S8 bu sefer de çalışır şekilde görüntülendi.

Çinli bir ekran filmi üreticisi tarafından yayınlandığı belirtilen fotoğraflar incelendiğinden telefonun ön yüzeyinde herhangi bir fiziksel tuşun yer almaması dikkatlerden kaçmıyor. Göze daha hoş gelen yuvarlatılmış kenarlara sahip olacak Galaxy S8’in üst bölümündeki boşluklar iris tarayıcının habercisi olarak yorumlanıyor. Arka yüzeyde ise kameranın hemen yanında parmak izi okuyucusu yer alıyor. Daha önceki sızıntılarla büyük oranda benzerlik gösteren yeni fotoğrafların satışa hazır nihai ürün olduğu düşünülüyor.

Bu amiral gemisinin artık kesinleşen özelliklerine gelecek olursak eğer

– Snapdragon 835 veya Exynos 8895

– 4GB LPDDR4 RAM

– 64 Gb UFS 2.1 Profiline sahip Depolama

– 12 Mp Çözünürlüğünde Arka Kamera / 8 Mp Ön Kamera

– 3750 Mah Batarya

– Bixby isminde Yeni Akıllı Asistan

Galaxy S8’in Mobil Dünya Kongresi’nde yani 27 Şubat- 2Mart tarihleri arasında tanıtılması bekleniyor. Fakat bir ihtimal de Mobil Dünya Kongresi’nden sonra kendi etkinliğinde yapılacağı..

Samsung S8 Çalışır Halde Sızdırıldı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung S8 Çalışır Halde Sızdırıldı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla