SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
683
253 0

Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu !

Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Samsung’ un en çok sevilen telefonlarından biri olmayı başaran S7 serisinin satışlarından Samsung çok mutlu. Genel satış rakamlarını Samsung , basına açıkladı. Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz..

S6 serisi ile başlayan yeni tasarım anlayışı , kullanıcılar tarafından sevildi. Bu da satış rakamlarına yansıdı. Samsung, Mart ayında çıkardığı S7 serisinin satışlarından çok memnun olduğunu ifade etti. Ayrıca ikinci çeyrekte 7 Milyar Dolar kar beklentisini S7 serisine bağlıyor Samsung.

IMG_0162

Korea Herald tarafından yayınlanan habere göre Samsung S7 ailesi bu zamana kadar 26 Milyon adet satış başarısını yakaladı. Bu durum dolayısıyla kar beklentisini yüksek tutuyor Samsung ve ayrıca 2 yıldan beri kar düşüşü beklentisine de bir son vermiş oldu bu durum karşısında.

Ayrıca ikinci dönem sonuçlarına göre Samsung’un kar’ının yüzde 49’unu mobil bölümü oluşturuyor. Ayrıca telefon anlamında S4 satışları hala Samsung’un en tepesinde yer alıyor. 70 Milyonluk satış başarısıyla şuanda diğer kardeşlerine geçit vermiyor 1 numara olması konusunda.

Mert Büyük ( TECHNOSFER)

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.