yükleniyor...

Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu !

Samsung’ un en çok sevilen telefonlarından biri olmayı başaran S7 serisinin satışlarından Samsung çok mutlu. Genel satış rakamlarını Samsung , basına açıkladı. Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz..

S6 serisi ile başlayan yeni tasarım anlayışı , kullanıcılar tarafından sevildi. Bu da satış rakamlarına yansıdı. Samsung, Mart ayında çıkardığı S7 serisinin satışlarından çok memnun olduğunu ifade etti. Ayrıca ikinci çeyrekte 7 Milyar Dolar kar beklentisini S7 serisine bağlıyor Samsung.

IMG_0162

Korea Herald tarafından yayınlanan habere göre Samsung S7 ailesi bu zamana kadar 26 Milyon adet satış başarısını yakaladı. Bu durum dolayısıyla kar beklentisini yüksek tutuyor Samsung ve ayrıca 2 yıldan beri kar düşüşü beklentisine de bir son vermiş oldu bu durum karşısında.

Ayrıca ikinci dönem sonuçlarına göre Samsung’un kar’ının yüzde 49’unu mobil bölümü oluşturuyor. Ayrıca telefon anlamında S4 satışları hala Samsung’un en tepesinde yer alıyor. 70 Milyonluk satış başarısıyla şuanda diğer kardeşlerine geçit vermiyor 1 numara olması konusunda.

Mert Büyük ( TECHNOSFER)

Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung , S7 Satışlarından Çok Mutlu ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Batman Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz sosyal medya faydaları yapılacaklar listesi uygulama mastika rakı fiyatı rakı fiyatları Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor