yükleniyor...

Samsung S7 Edge'in Ekranı Sorunlu Çıktı !

MWC’nin en beğenilen telefonu olan Galaxy S7 Edge bildiğimiz üzere iki tarafı kavisli ekranla geliyor. Fakat kullanıcılar bu kavis nedeniyle bazı sorunlar yaşıyorlar. Hatta Samsung bu sorun üzerine küçük bir yama güncellemesi yayınladı.

image

Çift taraflı kavisli ekranı ile birlikte çok şık gözüken ve kullanıcılar tarafından da sevilen telefon bazı sorunlar yaşıyor. Özellikle kavis nedeniyle arama kısmında ve kamera bölümündeyken kavise değen kısım sorun teşkil ediyor. Buna 3Mb’lık kısa  bir güncelleme yayınlayarak çözüme ulaştırmayı düşünüyor Samsung.

image

Fakat bazı kullanıcılar sorunun hala devam ettiğini söylüyor .

Samsung S7 Edge'in Ekranı Sorunlu Çıktı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung S7 Edge'in Ekranı Sorunlu Çıktı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Aba Nedir Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek yapılacaklar listesi uygulama Market Fiyatları demon slayer izle