yükleniyor...

Samsung S7 Edge Alev Aldı !

Samsung’un Note 7′den dolayı başı epeyce ağrımıştı 2 sene önce hatırlayacağınız üzere. Note 7′ler nedensiz yere inanılmaz biçimde ısınıyor, alev alıyor ve patlıyorlardı. Bir Reddit kullanıcısının iddiasına göre ise Samsung S7 Edge’i nedensiz yere kapandı ve alev aldı .

Samsung’un başı patlayan ve alev alan telefonlarıyla dertte. Bu sene satışlarda istediği hedefi yakalayamayan ve satışlarda da Huawei’in öne geçmesiyle beraber 3.Sıraya gerileyen (dönemlik satışlarda) Samsung hakkında böyle bir iddia ortaya atıldı. ddiaya göre telefonun sahibi, fotoğraf çekmek için cihazı cebinden çıkardığında cihaz dondu ve kendi kendine kapandı. Birkaç kez cihazı yeniden açmayı deneyen adam, başarısız olunca daha sonra açmak üzere cihazı tezgahın üzerine bıraktı.Cihaz sahibinin iddiasına göre Galaxy S7 Edge, tezgaha bıraktıktan birkaç saniye sonra birden bire alev aldı. Neyse ki cihaz sahibi olaya acil bir şekilde müdahale ederek olası bir yangının önüne geçti.

Bu olayın ardından olayı yaşayan kişinin sosyal medyaya bunu söylemesiyle ve geniş kitlelere ulaşmasıyla beraber Samsung tarafından bir dönüş olmuş ve daha fazla duyulmaması için haberi silmesi karşılığında Galaxy S9 hediye edeceklerini dillendirmişler fakat kişi bu teklifi reddetmiş.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Samsung’un başına böyle bir vaka daha gelirse eskisi gibi tekrar kurtulabilir mi?

 

Samsung S7 Edge Alev Aldı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung S7 Edge Alev Aldı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla