yükleniyor...

Samsung S6'nın Kavis ile Birlikte 3 Tarafı Olacak

Herkesin gözü şuanda MWC ( Mobil Dünya Kongresi)’de. 1 Mart’ta HTC özel etkinliğini yapacağını açıklamıştı ve bununla birlikte Samsung’da geri kalmayıp aynı tarihte bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Fakat tasarım anlamında çok merak edilen bir ürün olduğu aşikar çünkü Project Zero adında sıfırdan bir proje ile tasarım anlayışı oluşturulacağı söyleniyordu. Yani beklentiler büyük.

2015020609423989772

 

Cnet’ten gelen bilgilere göre de raporlar Galaxy S6’nın 3 tarafa olduğunu söylüyor. Sol , ön ve arka taraf.  Yani aslında Galaxy S6 Edge ve S6 değil hepsini bir telefonda birleştirmek gibi bir niyeti olabilir Samsung’un . Bazı bilgileri de eklemeliyim ki yabancı sitelerdeki yorumların çoğu bir konuda Samsung’a teşekkür ediyor . Bu da Apple’ın Samsung sayesinde ekranı büyütmesi. Ekran konusunda Samsung biliyorsunuz ki çıtayı yüksek tutuyor. Bu telefonda 5.2 inç ekran Super Amoled 2K olacağı tahmin ediliyor.

Bu arada Samsung’un Evleaks tarafından sızdırılan büyük ihtimal olacak özellikleri ise şunlar ;

– 2K Super Amoled Ekran

– 4 GB DDR4 Ram

– 32 Gb Depolama Alanı

– Exynos 7420 ( 64 Bit Mimari işlemci )

– 20.7 Megapiksel Arka Kamera

– 5 Megapiksel Geniş açılı Ön Kamera

– Yekpara Alüminyum Kasa ( Yeni Görüntüler Sadece Çerçevelerin Alüminyum , Arkanın cam olabileceğine işaret ediyor .)

samsung-galaxy-s6-galaxy-edge-060215-1

Bu arada ayrıca Samsung , Android Platformunda ve satış bazında kan kaybetmeye devam ediyor. Bu yüzden S6 çok önemli bir telefon olucak şirket için. Xiomi , Meizu ve Huawei gibi şirketler Android’de ucuz ve kaliteli yapılarıyla dikkat çekmeye başladı . Android oldukları için Samsung’u almanın bir önemi kalmıyor gibi düşünceler de yaygınlaşmaya başladı.

Mobile World Congress’den size bizzat aktaracağız haberleri . Bizi takip etmeye devam edin .

S6 Kullanıcıları Tatmin Edebilecek mi ? 

 

Samsung S6'nın Kavis ile Birlikte 3 Tarafı Olacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung S6'nın Kavis ile Birlikte 3 Tarafı Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla