yükleniyor...

Samsung S6 Android Oreo Güncellemesi!

Reddit üzerinden yayınlanan bir mesajda Samsung müşteri temsilcisi tarafından verilen cevaba göre Galaxy S6 modeli Android Oreo güncellemesi alacak.

Reddit kullanıcısı tarafından sorulan bir soruya Samsung Müşteri Temsilcisi tarafından cevap verildi; Galaxy S6, Android Oreo güncellemesi alacak.

Samsung kullanıcılarının en çok dert yakındığı durum olan Android sistem güncellemelerinin yalnızca iki kez yükseltilmesi bir kez için istisnai bir durum olabilir. Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri önümüzdeki günlerde Android Oreo yani Android’in 8. versiyonuna sahip olabilir.

Android 5.0 ile piyasaya çıkan Galaxy S6 kullanıcıları en son Android 7.0 güncellemesi alacaklarını biliyorlardı ancak Samsung tarafından belirtilen bir karara göre Android 8.0 güncellemesini de alacaklar.

Geçtiğimiz sene yaşanılan bazı teknik sorunlardan dolayı Samsung’un müşterileriyle ilişkileri çalkantılı bir döneme girmişti. Müşterileriyle arasını düzeltmeye çalışan şirket güzel bir haberi Reddit üzerinden cevapladığı bir mesajda verdi.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri için piyasaya çıkmasından 2 yıldan daha uzun bir süre geçmesine rağmen Android 8.0 güncellemesini vereceğini belirtti. Yapılan bu duyuru Samsung müşteri temsilcisi tarafından Reddit sayfası üzerinden yapıldı.

Samsung S6 Android Oreo Güncellemesi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung S6 Android Oreo Güncellemesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek American Horror Story Izle Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Abdül Ne Demek marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi 2006 kaç yaşında