yükleniyor...

Samsung Piyasayı Yeni Galaxy Telefonlarla Sallayacak

2017 yılında çıkması beklenen yeni amiral gemisi telefonlardan bir tanesi olan Samsung Galaxy S9’un çok konuşulan konsept resimleri ortaya çıktı. İşte bütün detaylarıyla Samsung haberimiz..

Dünyanın en önde gelen akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Samsung, geçtiğimiz günlerde çıkarmış olduğu amiral gemi ailesinin yeni ürünleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için hayli uzun bir süre kullanıcılarını merakta bırakmıştı. Şirketin yakın zamanda Samsung ailesine amiral gemi niteliği taşıyan yeni ürünler ekleyeceği yönünde ciddi haberler dolaşıyor. Güney Kore merkezli bir firma olan dünya devi Samsung’un 2017 yılı içerisinde çıkarak olduğu daha bir çok modelinin olduğu S8 ve S8 Plus gibi üst seviye ürünlerin tanıtılabileceği ise Samsung kullanıcılarını sevindirmeye yetti.

2017 YILI SAMSUNG’UN YILI OLACAK

Hatırlarsanız Samsung 2017 yılı içerisinde çıkarmış olduğu akıllı telefon modellerinden olan S8 ve S8 Plus için 3 bin 999 TL ve 4 bin 499 TL fiyat biçmişti. İlk başlangıçta fiyatları 4 bin 499 TL ve 4 bin 999 TL olarak ön sipariş fiyatı biçilmiş olan akıllı telefonların ön sipariş dönemi bittikten sonra Samsung tarafından 500TL’lik bir indirim yapılmıştı. Bunun sebebi olarak ise ülkemizde vergilerin çok yüksek olması dolayısı ile kullanıcıların kolaylıkla ürüne ulaşamaması gösterilmişti. Samsung’un sene içerisinde yeni amiral gemi niteliği taşıyacak olan ürünleri tanıtması sonucunda sorun yaşamamak için üretmiş olduğu akıllı telefonların stoklarını eritmeye çalışması da bir neden olarak gösterilebilir.

SAMSUNG’DAN YENİ AMİRAL GEMİLER GELİYOR

Daha önce Samsung’un Galaxy serisi ailesinin en büyük modeli olan Note 7’de yaşanılan bataryaya bağlı yüksek ısınma sonucunda gerçekleşen patlama sorununun ardından Güney Kore’li teknoloji devi çok büyük zarara uğraşmıştı. Yeni çıkarmış olduğu telefonlarda bu tip sorunlar yaşamamak için artık Samsung çok dikkatli ve titizlikle davranmakta. Yeni bir akıllı telefon olarak Note ailesine yeni bir cihaz gelebilir gibi gözüküyor.

Samsung Piyasayı Yeni Galaxy Telefonlarla Sallayacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Piyasayı Yeni Galaxy Telefonlarla Sallayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla