Samsung, Oyuncular ve Profesyoneller için 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı

Samsung Electronics 3 yeni ekran modelini duyurdu: Modern ve minimalist Space Monitor, benzersiz bir oyun deneyimi için tasarlanan CRG9 ve içerik üreticiler için tasarlanan 4K UHD kavisli UR59C. Yeni monitörlerin her bir tanesi, etkileyici oyun deneyimi için ultra geniş ekranlar ve realist renklerden üretkenliği çoğaltmak için alandan tasarruf eden tasarımlara kadar mevcut en iyi teknolojileri sunuyor.

Samsung, Oyuncular ve Profesyoneller için 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı

“Samsung’un en yeni monitör serisi inanılmaz derecede fazlaca yönlü ve bu kategoride sürdürdüğümüz yenilikler ile liderliğimizi yansıtıyor.” diyen Samsung Electronics Görsel Ekran İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seog-gi Kim, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tüm bu monitörler bu yılki büyük stratejimizin bir parçası. Daha fazlasını yapmanız için ilham verecek harika ve çalışkan cihazlar ile size farklı tercihler sunarak istediğinizi elde edebilmenizi sağlıyoruz.”

Space Monitor: Modern, Minimal ve Esnek Tasarım

Samsung Space Monitor, kullananların etrafındakiler yerine ekrandakilere odaklanması için şık tasarım ve işlevsellikten yararlanıyor. Üründe alandan tutum sağlayan, tam olarak entegre edilmiş benzersiz kol, masaya kenetlenerek boş yer kalmasını sağlamaktadır ve kullanıcıların üretkenliğini artırıyor. Samsung Space Monitor’ü kurmak ve kullanmadığınız zaman ayarlamak fazlaca rahat. Yalnızca geri itip duvara karşı düzgün bir halde saklamak mümkün. Kolay ergonomik ayarlar, girişlere erişim ve gizli saklı kablo idare sistemi yardımıyla Space Monitor, tüm meslek istasyonları ve ev ofislerinde tasavvur ve işlevi daha iyi duruma getiriyor.

Space Monitor estetik görünümünün yanı sıra hususiyet bakımından varlıklı ve yüksek performanslı bir monitör. 27 inç boyutundaki model QHD çözünürlükle müthiş derecede detaylı, keskin görüntüler veriyor. 32 inçlik model ise 4K UHD içerikler sunuyor.

Space Monitor’de bulunan benzersiz kol stant, ince çerçevenin arkasına saklanabiliyor. Standı kullanırken Space Monitor’ü rahatça çevirip duvardan uzaklaştırmak olası. Ayrıca masa yüzeyine kadar da alçaltılabilen ürün, Samsung’un Zero Height Adjustable Stand ayrıcalığı yardımıyla her tür izleme tercihine müsait oldukca yönlü bir kullanım sağlıyor. Stant yalnızca rahat kullanım sağlamakla kalmıyor, güç ve HDMI kablolarını kolun içinden geçirerek pak ve esnek bir görünümle kablo yönetimi sorununu da ortadan kaldırıyor.

CRG9 49” Oyuncu Monitörü: Çift QHD Çözünürlük ve Süper Ultra Geniş Ekran

CRG9 dünyanın 32:9 en boy oranına sahip ilk yüksek çözünürlüklü süper ultra geniş oyuncu monitörü. 49 inç ekranda 120 Hz yenileme hızı ve 4 m. Süratli reaksiyon süresi sunan ürün, görüntü gecikmelerini ve devinim bulanıklığını azaltarak süratli oyunlarla zahmetsizce başa çıkıyor. Üstün oyun deneyimi için geliştirilen monitör; takılmalar, ekran yırtılmaları ve giriş gecikmesini azaltan AMD Radeon FreeSync™ 2 HDR teknolojisinden yararlanıyor. Böylece olası olan en iyi kare hızı ve en akıcı oyun deneyimi ortaya çıkıyor.

Çift QHD çözünürlük (5120×1440) ve maksimum 1000 nit parlaklık sunan HDR10 ile içerikler CRG9’da tam anlamıyla hayat buluyor. Görüntülerin en parlak ve en karanlık sahalarında bütün detay gözler önüne seriliyor. HDR10 ile ekrandaki ışıklar bölgesel şekilde kısılabiliyor. HDR’ın sağlamış olduğu yüksek kontrast sayesinde, HDR olmayan monitörlerde görülmeyen çarpıcı ayrıntılar görülebiliyor. Monitör ek olarak Samsung’un inkilap niteliğindeki Quantum dot teknolojisinden yararlanarak oldukca geniş bir gamda hassas renk üretimi sağlamaktadır. 1800mm monitör kavisi ve ultra geniş seyretme açısı da eksiksiz görünürlük sunuyor.

Yan yana yerleştirilmiş iki tane 27 inç QHD 16:9 monitöre eşdeğer olan 32:9 süper ultra geniş ekran, iki imaj kaynağının tıpkı ekranda izlenebilmesini elde eden PBP (Yan Yana Resim) işlevi ile aynı anda aniden çok meslek yapabilmeyi sağlıyor. CRG9’da bir tane HDMI, iki tane Display Port, USB üç.0 ve kulaklık bağlantıları yer alıyor. Samsung ayrıca, oyunculara rahatlık ve esneklik sunmak için CRG9’da daha minik boyutlu bir stant kullanıyor.

UR59C 32” Monitör: Dünyanın İlk 32 inç Kavisli 4K UHD Ekranı İçerik Üreticiler İçin Tasarlandı

Çok yönlü kullanım imkanı ve performans peşindeki içerik üreticiler için ülkü olan yeni UR59C 32 inç monitör, bir milyara kadar renk yardımı ile 2500:1 kontrast payı ve 3840×2160 4K UHD çözünürlük sunan kavisli bir ekrana haiz. 1500R kavis ile elde edilen çevreleyici deneyim, içerik üretimi ve sanat tasarımı yaparken, video izlerken yada oyun rollendirirken farkını ortaya koyuyor. Geleneksel monitörlerde sıkça rastlanan, uzun süre kullanım daha sonra ortaya çıkan göz yorgunluğu da azaltılıyor.

Lacivert Gri renginde sunulan UR59C, yalnızca altı,77 metre inceliği ve kumaş desenli geri kasasıyla süper ince bir tasarıma haiz. 3 kenarı çerçevesiz ekran, V şeklinde ince ama sağlam metal standa takılıyor. İki uçlu taban ise kabloları sarıyor ve emek verme dalında azca yer kaplıyor.

Bu üç yeni ekran 8-11 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsung’un Las Vegas Convention Center #15006’daki CES standında görülebilecek.

Samsung’un yeni monitörleri ile alakalı daha fazla bilgi için lütfenhttp://displaysolutions.Samsung.Com/ces2019 adresini ziyaret edin.

"Samsung, Oyuncular ve Profesyoneller için 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung, Oyuncular ve Profesyoneller için 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung, Oyuncular ve Profesyoneller için 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları