Samsung One UI görüntülendi

Samsung cep telefonlarında kullanılmaya başlanacak arayüz One UI için bir video gösterildi.

Gelecek yıldan itibaren kullanıma sunulması beklenen Samsung telefonlarının arayüzünü oluşturacak One UI için bir video paylaşıldı. Samsung’un Kasım ayında düzenlenen Geliştiriciler Konferası’nda tanıttığı yeni arayüz ONe UI ile alakalı detaylar göze çarpan olmaya başlanıyor.

Samsung One UI için yeni video yayınladı

Yenilenen ve çağdaş bir arayüze kavuşan One UI, Samsung Experience arayüzünün geliştirilmiş bir sürümü şekilde dikkat çekiyor. Yeni telefonlar için güncellenen ve modern bir tasavvur anlayışı ile gelen yeni arayüz oval çizgileriyle dikkat çekiyor. Gece modu gibi son çağda popüler olan niteliği de haiz olacak yeni arayüz, Samsung telefon sahiplerini heyecanlandırdı.

Halen satışta olan Galaxy S9, Note 9, S8 ve Note 8 şeklinde modellerde kullanılacak olan, aynı zamanda önümüzdeki dönemde alan sürülecek Samsung modellerinde de kullanılacak One UI’nin tanıtım videosunda oldukça çok teferruat yer ediniyor.

"Samsung One UI görüntülendi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung One UI görüntülendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung One UI görüntülendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları