yükleniyor...

Samsung , Note Serisini Bitiriyor !

Son dönemde patlama skandallarıyla gündeme gelen ve Samsung’un itibarını gitgide küçülten Note 7 planları yeniden gözden geçirmeye başlamış bile. Model olarak algı iyice kötüleştiği için bu alanda yeniden planlanmaya gidebilir.

Yeni gelen bilgilere göre S8’in yanında Plus modelinin de olacağı söyleniyor. Note serisinin kötü giden algısını kaldırmayı planlayan Samsung , söylenenlere göre Note serisini artık bitiriyor. Note serisi telefonları ise S serisinde Plus modeli ile birlikte yer vermiş olacak.

IMG_1635

Samsung , aldığı bu yeni karar ile birlikte kötü şöhreti hafızalardan silmek istiyor fakat bunda ne kadar başarılı olabileceği tartışılır.

Samsung , Note Serisini Bitiriyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung , Note Serisini Bitiriyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Abdül Ne Demek marla makaron filtre fiyatları nick oluşturucu tarhana ekşi olursa ne yapılır 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 52 hafta kaç ay