yükleniyor...

Samsung Kapaklı Telefon Çıkarıyor!

Son günlerde tekrar kullanıma sürülmeye başlayan kapaklı telefonlara bir yenisi de Samsung’dan ekleniyor. Birkaç yıl önce çıkardığı Galaxy Folder adındaki kapaklı akıllı telefondan sonra Samsung bu cihazın yeni versiyonunu çıkarmaya karar verdi.

Eski model telefonlara benzerliği ile hafif bir nostalji havası yaşatan yeni nesil Galaxy Folder şimdilik sadece Güney Kore’de satışa sunuldu. İnternet, messenger ve daha bir çok sosyal medya servislerini destekleyen bu akıllı telefon katlanabilir dizaynla ortaya alışılandan farklı bir telefon ortaya çıkıyor. Cihazın değeri Güney Korede şu an için yaklaşık 255 dolar. Cihazın diğer ülkeler için ne zaman satışa çıkaracağı ise şu an için kesin değil.

Yeni nesil Galaxy Folder’ın özellikleri neler?

Yeni Galaxy Folder’ın özelliklerine bakacak olursak cihaz 3,8 inçlik dokunmatik ekrana sahip. 8 GB ile gelen ve 128 GB’a kadar artırılabilen dahili depolama alanı, 8 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kamera bulunduruyor. Bunun yanında cihazda 1,800 mAh çıkarılabilir batarya bulunuyor.

Ülkemizde bu akıllı telefon tahminen daha çok orta yaş ve üzeri bireyler tarafından kullanılması düşünülüyor. Çünkü yeni nesil sanal klavyeli dokunmatik telefonlara bu kişilerin daha alışamadığı ve yabancılık çektiği aşikâr. Galaxy Folder Türkiye’ye gelirse orta yaş ve üzeri kesim için çok iyi bir araç olacak.

Samsung Kapaklı Telefon Çıkarıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Kapaklı Telefon Çıkarıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla