yükleniyor...

Samsung Galaxy S8 İçin Ücretsiz Oyunlar Geliyor

Samsung Galaxy S8 için muhteşem bir haber geldi. Bu modele sahip olan herkes ücretsiz olarak oyun oynama fırsatına sahip olabilecek.

Akıllı telefonları ile dünya üzerinde büyük etki uyandıran Samsung yapmış olduğu satış kampanyaları arasına her zaman olduğu gibi bir yenisini daha ekledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramında çocukların sevinmesi için Google’ın uygulama mağazası olan Google Play üzerinde Samsung’un yeni akıllı telefonları için özel indirimler yapıldı.

Samsung akıllı telefon kullanıcılarını düşünürken yeni akıllı telefonları ile birlikte çok fazla satış yapmayı planlıyor. Yeni amiral gemisi ürünlerinden olan akıllı telefonlarında en önemli şey şuanda ulaşacağı satış rakamı. Galaxy ailesinin yeni modelleri olan Galaxy S8 ve S8 Plus satış rekorları kırmaya şimdiden başladı bile. Yapılan büyük kampanyalar ve ön satış süreci ile yeni akıllı telefonlar herkesin beklediğinden çok daha yüksek satış rakamlarına ulaşacak gibi duruyor.

YOK SATIYOR ÜRÜN BULUNAMIYOR

Samsung’un yeni telefonlarından olan  Galaxy S8 64 GB modeli ve Galaxy S8 Plus 128 GB modeli şuanda yok satıyor diyebiliriz. Yabancı basında yer alan haberlere göre Samsung’un yeni akıllı telefonunun ön sipariş döneminde çok fazla ilgi gördüğü ve bu ilginin sonucunda stokların tükendiği yazıyor. Samsung’un Note ailesinin son modeli ile birlikte yaşamış olduğu bu sorunun ardından yeni çıkarmış olduğu telefonları ile rekor satış rakamlarına ulaşması Samsung’lu yetkilileri oldukça mutlu etmiş olacaktır ki yeni kampanyalar yapmaya devam ediliyor.

TELEFON İÇİN ÜCRETSİZ OYUNLAR

Samsung’un akıllı telefonları ailesine yeni katmış olduğu ve şuanda yok satan modeli Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’dan birisine sahipseniz çok şanslısınız demektir. Kullanıcıların büyük bir bölümüne Samsung Google Play mağaza üzerinden bazı oyunları hediye olarak sunmaya başladı. Ayrıca telefonun içerisinde gelen Microsoft uygulamaları da Samsung Galaxy ailesinin yeni ürünleri ile birlikte tamamen ücretsiz olarak size hediye ediliyor.

Samsung Galaxy S8 İçin Ücretsiz Oyunlar Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Galaxy S8 İçin Ücretsiz Oyunlar Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Abdül Ne Demek subdomain mi klasör mü demon slayer izle