yükleniyor...

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Türkiye Fiyatı Açıklandı.

Samsung tarafından bugün lansmanı gerçekleştirilen cihazların Türkiye fiyatları açıklandı. 18 Mart tarihinde raflarda satışa başlayacak olan Samsung’un yeni akıllı cihazlarını daha önce satın almak isteyenler için 4-17 Mart tarihleri arasında ön sipariş verebilecekleri açıklandı.

“Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge 18 Mart Türkiye Pazarında” adlı yazımızı okumak için tıklayın.

Türkiye’de siyah, gümüş titanyum ve altın platinyum renk seçenekleri bulunan cihazların  fiyatları şu şekilde; Galaxy S7 2.799 TL, Galaxy S7 Edge ise 3.299 TL etiket fiyatı ile satışa sunulacak. Ön sipariş için herhangi bir indirim şuanlık söz konusu değil.

CLP_RAKET_GD

 

Samsung tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Samsung Galaxy S7 siyah, gümüş titanyum ve altın platinyum renkleriyle 2.799TL liralık, Galaxy S7 edge ise siyah, altın platinyum ve gümüş titanyum renkleriyle 3.299TL liralık tavsiye edilen tüketici fiyatıyla raflardaki yerini 18 Mart’ta alıyor.”

 

 

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Türkiye Fiyatı Açıklandı. konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Türkiye Fiyatı Açıklandı. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek İzmir Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Abdül Ne Demek too many requests ne demek gta 6 sistem gereksinimleri nick oluşturucu nabızdan hamilelik testi 2006 kaç yaşında 52 hafta kaç ay