Samsung Galaxy S7 Hakkında Detaylı Bilgiler Gelmeye Baladı

  • 12 Temmuz 2015
  • 457 kez görüntülendi.
Samsung Galaxy S7 Hakkında Detaylı Bilgiler Gelmeye Baladı

Samsung Şirketinin gelecek yıl sunmaya hazırlandığı Galaxy S7 hakkında detaylı bilgiler gelmeye başladı. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, her sene daha güçlü akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkıyor.

Samsung yeni çıkartacağı akıllı telefon modellerinde yonga seti olarak kendisine ait olan Exynos 7420’yi kullanacak. İşlemcisinin herkes Qualcomm Snapdragon 810 olacağını düşünüyor ama ısınma sorunu olduğundan bu yonga setini kullanmayacaklar. Yonga seti olarak 64-bit, 4 çekirdekli Cortex-A53 ve 4 çekirdekli Cortex-A57 işlemci ve ARM Mali T760 grafik işlemcisine sahip olacak. Dış yapısı ise S6’daki gibi metal kasadan olacak.

Samsung firması Galaxy S7’yi geliştirmeye devam ediliyor ve Galaxy S7’nin kod adı ise Jungfrau olarak belirlendi. şimdilerde ise Samsung şirketi Galaxy S7 için halen daha önceki dönemlerde yaptığı gibi ayrı ayrı Qualcomm Snapdragon versiyonu ile Samsung Exynos versiyonu sunabileceğini belirtiyor.

Samsung şirketi Galaxy S7’yı gelecek yıl düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi‘nde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Teknik özellikleri hakkında bilgiler geldikçe sizler için paylaşacağız. yaptığımız araştırma sonucunda Samsung şirketi Galaxy S3’ten sona çıkarttığı akıllı telefonlarını hep aynı tarihte satışa sunmuş.

  1. Galaxy S4-Mart 2013
  2. Galaxy S5-Mart 2014
  3. Galaxy S6-Mart 2015
  4. Galaxy S7-Mart 2016’da satışa çıkacağını düşünüyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ