MobilSamsung

Samsung Galaxy Note serisi telefonlar bitiyor mu?

Samsung Galaxy Note serisi bitiyor mu? yeni Note serisi cihazları gelecek mi? İşte detayları…

Samsung’un en iyi akıllı telefon serisi Note, kullanıcıların büyük bir ilgisi vardı. Gerek diğer telefonlara göre büyük bir ekrana sahip olması gerek bir kaleme sahip olması bir not sever kullanıcıyı cezbediyor. Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelmiş olan Samsung Galaxy Note serisine sahip olan telefonların yeni modellerinin üretiminin durdurulacak haberleri bir çok kullanıcıda merak uyandırdı. Bu zamana dek herhangi bir açıklama yapmayan Samsung tarafından ilk defa bir açıklama geldi. Açıklama, isim vermek istemeyen bir çalışan tarafından yapıldı. Samsung çalışanı yaptığı açıklamada Note serisinin durdurulacağı hakkında çıkmış olan bilgileri yalanladı.

Samsung Galaxy Note serisini özel kılan şey kesinlikle içinde bulundurmuş olduğu kalemidir (S Pen) bu kalemin çıkması planlanan Samsung Galaxy S21 Ultra modeline de getirilmesi düşünülmekte. Note serisine özel olan bu kalemi farklı bir telefona getirmek oldukça ilgi uyandırıcı. Böyle bir özelliğe sahip Galaxy S serisine ait bir telefon ilk defa karşımıza çıkabilir. Bu yeni özellikle Samsung Galaxy Note serisinin gidişatı ise hiç iyi olmaya bilir.

Bu haberimizde Samsung Galaxy Note serisinin bitirileceği haberlerine karşı Samsung’un yapmış olduğu açıklamayı paylaştık. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note serisi telefonlar bitiyor mu

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu