Samsung Galaxy Note II Lollipop Güncellemesi Almayacak

  • 04 Mayıs 2015
  • 815 kez görüntülendi.
Samsung Galaxy Note II Lollipop Güncellemesi Almayacak

Google platformunun geliştirmiş olduğu mobil işletim sistemi olan “android” in geçtiğimiz aylarda yayınlanan  5.0 yani lollipop güncellemesi cihazlara gönderilmeye başlanmıştı.

Lollipop güncellemesinin duyurlmasının ardından cihazlar başta amiral gemileri olmak üzere bir önceki cihazlarına , hatta bazı firmalar 2-3 senelik telefonlarına da da 5.0 güncellemesini yolladılar.Ama Htc Ve Samsung , kullanıcılarını biraz üzecek gibi gözüküyor.

HTCnin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada  One Mini ve One Mini 2 modellerine bu güncellemenin gelmeyeceği duyurulmuştu.Bu haberin ardından bir de Samsung tarafından bir açıklama gelerek S4 Mini ve Note 2 modellerine Android 5.0 lollipop gelmeyeceğini belirtti.

2014 yılının son çeyreğinde Samsung tarafından belirlenen listede Note 2 modelinin de adı geçiyordu.güncelleme alacak bu telefonların içinde Note 2’ninde olasmı kullanıcıları hem şaşırtmış , hemde sevindirmişti.Zira bildiğimiz üzere Note 2 yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürüldü ve bu kadar çok piyasada kalıp bu güncellemeyi alması bizleri açıkçası şaşırttı.

Teknolojice-SamsungLollipop-1

Samsung’un resmi Facebook hesabına sorulan “Note 2 için Android 5 Lollipop güncellemesi ne zaman çıkacak” sorusuna Samsung “li,Lollipop güncellemesi Note 2 için sunulmayacak,iyi günler” cevabını vererek kullanıcılarını adeta hayal kırıklığına uğrattı ve bu güncelleme işlini net bir kimliğe büründürdü.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ