yükleniyor...

Samsung Galaxy Note 8, Güncelleme Aldı

Samsung’un yeni akıllı telefonu Note 8, ilk defa yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme detayları haberimizde…

Note serisi Samsung’un en iyi cihazlarının bulunduğunu bir seri, geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve satışa sunulan Note 8, güvenlik yamaları ve bir çok iyileştirmenin bulunduğu bir güncelleme aldı

Gelen güncellemeye göre; Kamera, kablosuz sarj konusunda iyileştirmeler yapan Samsung, güvenlik paketi ile daha güvenilir hale getirildi.

N950FXXU1AQI1 sürüm numarası ile gelen güncelleme kablosuz şarj konusunda büyük problemler yaşayan kullanıcıların yüzünü güldürecek gibi duruyor. Bakalım yeni gelecek güncellemeler Note 8 nasıl bir güzelliğe kavuşacak.

Samsung Galaxy Note 8, Güncelleme Aldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Galaxy Note 8, Güncelleme Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla