yükleniyor...

Samsung Galaxy J5'in 2017 Sürümü Sızdırıldı!

Samsung, Galaxy J5 modelini yenilenerek 2017 sürümünü piyasaya sürüyor. Satışa sunulmasına günler kala Galaxy J5’in 2017 yeni yıl tasarımlı modeli hakkında kulisler ortaya çıktı. Detayları haberimizde ele aldık!

Teknoloji dünyasının her geçen gün gelişen devlerinden Samsung yeni bir telefon ile gündeme geldi. Galaxy A sürümlerinin yenilenmesini tüm ürünlerinde tamamen bitiren Samsung kolları Galaxy J seisi için sıvadı. Yurt dışında satışa sunulacak olan Samsung Galaxy J5 (2017) modeli hakkında çıkış tarihi ve cihaza ait tüm özellikler sızdırıldı. Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy J5 (2017) modelini henüz resmi olarak tanıtmasa da hakkında bir çok bilgi sızıntısı var.

Model numarası SM-J530 olacak olan yeni Android modeli akıllı telefon son bir kaç haftadır bazı internet sayfalarında yer almıştı. Samsung’un yeni cihazı Amerika Birleşik Devletleri Federal Haberleşme Kurumu tarafından SM-J530 model numarası ile resmen onay aldı. Amerika’dan çok fazla bilgi sızıntısı yapılmasa da menşei Güney Kore’den bir çok bilgi sızıntısı yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor.

SAMSUNG GALAXY J5 KULİSLERİ DUDAK UÇUKLATIYOR

Beklendiği gibi Galaxy J5 modelinin ilk sürümünde olduğu şekilde yani giriş ile orta seviye arasında bir mobil cihaz olarak görücüye çıkacak. Samsung Galaxy J5 (2017) modelinin teknik özelliklerine bakacak olursak; 720p çözünürlüğe sahip 4.8 inç büyüklüğünde bir ekran, arka kamerası 12 megapiksel olacak. 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip olan cihaza gücünü veren işlemci Samsung’un kendi üretimi olan 1.6 GHz hızında 8 çekirdekli Exynos 7870 modeli olacak. Herkesin tahmin ettiği gibi yeni akıllı cihaz Android’in son sürümü olan Android 7.0 Nougat ile gelecek. Şu an için batarya konusunda detaylı bir bilgi bulunmamakta! Akıllı telefon pazarının yeni üyesi haftaya Amerika’da satışa sunulacak olsa da şu an için ülkemize ne zaman giriş yapacağı henüz belli değil.

Samsung Galaxy J5'in 2017 Sürümü Sızdırıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Galaxy J5'in 2017 Sürümü Sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla