yükleniyor...

Samsung Galaxy Gear S3 Tanıtıldı!

Samsung’un akıllı saatlerini bilmeyen neredeyse yoktur. Akıllı saat denilince akla gelen iki markadan birisi olan Samsung’un yeni akıllı saati geçtiğimiz saatlerde Berlin IFA 2016 kapsamında tanıtıldı.

Samsung’un yeni akıllı saati yine Gear serisinin devamı niteliğinde olduğunu belirten Gear S3 isimini aldı ve Samsung yeni akıllı saati ile gündemde uzun süredir yer edinmiş olan Note 7’nin yerine çok konuşulacak Gear S3’ü gündeme bomba gibi bıraktı.

Samsung Gear S2’ye kıyasla biraz daha kalın hatlara sahip olan Gear S3, zarifliği de yine elinden bırakmamış. Yıllardır yürütmüş olduğu Ar-Ge çalışmalarının sonuçlarını Samsung Gear S3’de almaya başlamışa benziyor. Bir akıllı saatten daha çok şık ve pahalı bir saat takıyormuş hissi veren Gear S3, artık telefona ihtiyaç duymadan da çalışabiliyor. Ülkemizde çok fazla yaygınlaşmasa da LTE kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek duruma gelen Gear S3, akıllı telefonunuzun kolunuzdaki küçük bir ekranı görevini üstleniyor.

Samsung’un yeni akıllı saati Gear S3, Gear S2 gibi IP-68 Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık özelliğini korurken aynı zamanda bazı askeri koşullarda ve soğuğa karşı da dayanıklılık sergileyebiliyor.

Yakın zamanda ürünün ülkemiz piyasasında raflarda yerini almasını bekliyoruz.

Samsung Galaxy Gear S3 Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Galaxy Gear S3 Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü sosyal medya faydaları gta 6 sistem gereksinimleri marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek