yükleniyor...

Samsung Drone Üzerinde Çalııyor

Geçtiğimiz günlerde çeşitli ünlü firmanın yeni nesil Dronelar geliştirdiği duyulmuştu. Son gelen bilgilee göre Samsung’un da drone işine gireceği yönünde. Tek tıkla selfie çekebildiği söylenen kameralı drone üretim aşamasında.

Samsung özellikle piyasaya çıkardığı akıllı telefon,televizyon, bilgisayar gibi çeşitli teknolojik alet üretiminde bilinen bir marka. Son dönemlerde şirketin Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ı tanıtacığını biliyor ve bu telefonlar hakkında çeşitli bilgi sızıntıları alınıyordu. Şimdi ise Samsung’un bambaşka bir alanda yeni bir ürün tanıtacağı bilgisi geldi.Kameralı drone olacağı söylenen yeni cihazın Project Selfie Camera Drone kod adıyla geliştirildiği söyleniyor.

Yapılacak olan bu drone hakkında şu an için kesin ve büyük bir bilgi yok ancak Samsung firması öncelerde de akıllı saat, fitness ürünleri ve sanal gerçeklik cihazları ile piyasaya heyecan getiren bir firma olarak bilindiği için drone efsanesinin de yüksek ihtimalle doğru olduğu tahmin ediliyor.

Drone’lara şu an için ilgi pek yüksek değil ancak Samsung bu cihazı iyi bir batarya ömrü ve iyi bir çekim kalitesi olan kamerayla donatacak ve bu cihaz piyasaya çıkarsa macera tutkunları ve gezginler için yeni bir gözde olacağı düşünülüyor.

 

Samsung Drone Üzerinde Çalııyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung Drone Üzerinde Çalııyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü rakı fiyatları gta 6 sistem gereksinimleri 2006 kaç yaşında