SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1752
649 0

Şampiyonlar Ligi'nde Yeni Bir Güvenlik Dönemi !

Şampiyonlar Ligi'nde Yeni Bir Güvenlik Dönemi !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

UEFA tarafından her sene düzenlenen Şampiyonlar Ligi, bu yıl Galler’in Cardiff şehrinde düzenlenecek. Cardiff polisi ise güvenlik önlemini yüz tanıma teknolojisi ile beraber alacak

UEFA tarafından her sene düzenlenen Şampiyonlar Ligi, bu yıl Galler’in Cardiff şehrinde düzenlenecek. Cardiff polisi ise güvenlik önlemini yüz tanıma teknolojisi ile beraber alacak. Detaylar haberimizde..

3 Haziran 2017’de düzenlenecek olan Şampiyonlar Ligi etkinliğini gidip yerinde izlemek istiyorsanız bu sene bambaşka bir deneyim de sizi bekliyor olacak. Cardiff polisi , şehirdeki tüm turistleri yüz tanıma teknolojisi ile beraber denetim altında tutacak.

Yapılan açıklamaya göre şehre gelen herkesin yüzleri, şehirde bulunan kameralar tarafından taranacak. Ardından da daha önceki maçlarda olay çıkaran ve listeye alınan 500.000 kişinin yüzleriyle karşılaştırılacak.

Eğer listedeki biri olduğunuz saptanırsa polis buna göre harekete geçecek ve bu sayede olası holiganlık adına yapılan davranışların da önüne geçilmiş olacak. Ve bu sistemle beraber terörist olarak düşünülen kişilerin de kolay bir şekilde gözetim altında tutabilecek bu kişileri.

 

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Şampiyonlar Ligi'nde Yeni Bir Güvenlik Dönemi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Şampiyonlar Ligi'nde Yeni Bir Güvenlik Dönemi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Şampiyonlar Ligi'nde Yeni Bir Güvenlik Dönemi ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.