yükleniyor...

SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver!

Dünyaca meşhur oyun takıları üreticisi SADES’in yeni oyuncağı Revolver, fiyat ve performansın kuvvetli bir kombinasyonu şekilde öne çıkan etkisi altına alan bir mouse. Teknik ve tasavvur özellikleriyle fark yaratan ürün, son teknoloji donanımıyla oyuncuların tüm kabiliyetlerini rahatlıkla sergileyebilmesi adına tasarlanmış.

Modern, estetik ve dayanıklı SADES oyuncu takıları, hızla değişen teknoloji dünyasının bütün aktüel avantajlarını bünyesinde barındırıyor. Revolver mouse, kuvvetli SADES ailesinin uygun fiyatı ve yüksek performansıyla öne çıkan etkili bir üyesi. Kişiye özel tasavvur özelleştirme, duyarlı test, çift elle kullanılabilirlik ve fazlaca işlevli programlanabilir butonlar benzer biçimde özellikleriyle göz saha Revolver, kullanıcılarını oyunun kahramanı olmaya davet ediyor.

Çift elle test sadece sende
2 setten oluşan çift taraflı buton yapısıyla öne çıkan Revolver, hem sağ bununla beraber sol elini kullanabilen kullanıcılara hususi olarak tasarlanmış. Özel imal edilmiş Omron anahtarları ise Revolver’ın benzeri olmayan tuş basma hassasiyetinin deposu. Bu etken özellik sayesinde hassas adımların kahramanlık getirdiği oyunlarda başarısız olmak imkânsız şeklinde. Çift elle kullanılabilirliğe katılan duyarlı test ayrıcalığı de yüksek performansın en büyük etkenleri içinde. PMW 3325 optik sensör ile süratli olmak ve doğru hamlelerde bulunmak bundan sonra çok rahat.

Şık tasavvur ile tamamlanan resim
Revolver’ın bütünsel olarak sunmuş olduğu benzeri olmayan deneyimi anlamak için tasavvur özelliklerinden de bahsetmek şart. Mavi ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu mouse tasarımının RGB ışıklandırması göz alıcı. 11 RGB aydınlatma moduyla öne çıkan Revolver ile istediğiniz rengi ayarlayıp oyun yaşamına hızlıca dalabilirsiniz.

Tasarıma kendi ruhunu kat
SADES Revolver modelinin bütün butonları programlanabiliyor. 6 değişik DPI ayarı ile istenen en doğru DPI kıymetini süratle seçmek olası. Türkçe lisan seçeneğine sahip SADES Revolver yazılımı ise internet sitesinden rahatlıkla indirilebilir. Bu yazılım ile oyun profilleri arasında tek tuş ile geçiş sağlanabiliyor.

Hızlı, fazlaca daha süratli!
Revolver’ın sağ ve sol kısımlarında 2’şer adet olmak üzere toplamda 8 tane butonu var. Bunun yanı sıra 9 makro butonla hızınızı göklere çıkarabilirsiniz. Her yere arzu ettiğiniz işlevi atayabileceğiniz bu butonlarla hızın birincilik getirdiği oyunlarda “Artık ben de varım!” demeye hazır olun.

Daha daha neler var?
Revolver’ın gücünü pekiştiren bazı önemli teknik özellikleri de belirtmekte fayda var:
• Giriş Fişi: Altın Kaplama USB Fişi
• Dahili Bellek: 32k dahili bellek
• Maksimum Hızlanma: 20 G
• Maksimum Hız: 100 in / s
• Rapor Hızı: 125/250/500/1000 Hz (Varsayılan Değer: 500 Hz)
• Sensör Adı: PMW 3325
• Sensör Tipi: Optik
• TÜFE: 200-10.000
• Footpad Ömrü: 500 km

SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.