SONRAKİ
Xiaomi Redmi Note 8 Sorun Şikayet Özellik Xiaomi Redmi Note 8 Sorun Şikayet Özellik
ÖNCEKİ
SAP Türkiye’de Kamu İlişkileri Direktörlüğü görevine Dr. Onur Yıldırım getirildi SAP Türkiye’de Kamu İlişkileri Direktörlüğü görevine Dr. Onur Yıldırım getirildi
2055
761 0

SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver!

SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver!
Yazar: Furkan YURDAKUL

28 Haziran 2019

Dünyaca meşhur oyun takıları üreticisi SADES’in yeni oyuncağı Revolver, fiyat ve performansın kuvvetli bir kombinasyonu şekilde öne çıkan etkisi altına alan bir mouse. Teknik ve tasavvur özellikleriyle fark yaratan ürün, son teknoloji donanımıyla oyuncuların tüm kabiliyetlerini rahatlıkla sergileyebilmesi adına tasarlanmış.

Modern, estetik ve dayanıklı SADES oyuncu takıları, hızla değişen teknoloji dünyasının bütün aktüel avantajlarını bünyesinde barındırıyor. Revolver mouse, kuvvetli SADES ailesinin uygun fiyatı ve yüksek performansıyla öne çıkan etkili bir üyesi. Kişiye özel tasavvur özelleştirme, duyarlı test, çift elle kullanılabilirlik ve fazlaca işlevli programlanabilir butonlar benzer biçimde özellikleriyle göz saha Revolver, kullanıcılarını oyunun kahramanı olmaya davet ediyor.

Çift elle test sadece sende
2 setten oluşan çift taraflı buton yapısıyla öne çıkan Revolver, hem sağ bununla beraber sol elini kullanabilen kullanıcılara hususi olarak tasarlanmış. Özel imal edilmiş Omron anahtarları ise Revolver’ın benzeri olmayan tuş basma hassasiyetinin deposu. Bu etken özellik sayesinde hassas adımların kahramanlık getirdiği oyunlarda başarısız olmak imkânsız şeklinde. Çift elle kullanılabilirliğe katılan duyarlı test ayrıcalığı de yüksek performansın en büyük etkenleri içinde. PMW 3325 optik sensör ile süratli olmak ve doğru hamlelerde bulunmak bundan sonra çok rahat.

Şık tasavvur ile tamamlanan resim
Revolver’ın bütünsel olarak sunmuş olduğu benzeri olmayan deneyimi anlamak için tasavvur özelliklerinden de bahsetmek şart. Mavi ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu mouse tasarımının RGB ışıklandırması göz alıcı. 11 RGB aydınlatma moduyla öne çıkan Revolver ile istediğiniz rengi ayarlayıp oyun yaşamına hızlıca dalabilirsiniz.

Tasarıma kendi ruhunu kat
SADES Revolver modelinin bütün butonları programlanabiliyor. 6 değişik DPI ayarı ile istenen en doğru DPI kıymetini süratle seçmek olası. Türkçe lisan seçeneğine sahip SADES Revolver yazılımı ise internet sitesinden rahatlıkla indirilebilir. Bu yazılım ile oyun profilleri arasında tek tuş ile geçiş sağlanabiliyor.

Hızlı, fazlaca daha süratli!
Revolver’ın sağ ve sol kısımlarında 2’şer adet olmak üzere toplamda 8 tane butonu var. Bunun yanı sıra 9 makro butonla hızınızı göklere çıkarabilirsiniz. Her yere arzu ettiğiniz işlevi atayabileceğiniz bu butonlarla hızın birincilik getirdiği oyunlarda “Artık ben de varım!” demeye hazır olun.

Daha daha neler var?
Revolver’ın gücünü pekiştiren bazı önemli teknik özellikleri de belirtmekte fayda var:
• Giriş Fişi: Altın Kaplama USB Fişi
• Dahili Bellek: 32k dahili bellek
• Maksimum Hızlanma: 20 G
• Maksimum Hız: 100 in / s
• Rapor Hızı: 125/250/500/1000 Hz (Varsayılan Değer: 500 Hz)
• Sensör Adı: PMW 3325
• Sensör Tipi: Optik
• TÜFE: 200-10.000
• Footpad Ömrü: 500 km

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda SADES’ten fiyat performans şahanesi Revolver! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL Hakkında:

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Sessiz Kompresör – Elektrostatik Toz Boya
Zümrüt Küpe Modelleri
Zümrüt Küpe Modelleri
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
TİMUR D MÜZİK PİYASASINDAKİ HAKETTİĞİ YERİNİ ALDI
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Onlarca Ödül Alan Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama
Tek Taş Yüzük Modelleri
Tek Taş Yüzük Modelleri
Çince Türkçe Çeviri
Çince Türkçe Çeviri
SEO Ajansı ve Web Tasarım Firmaları Neler Yapar? WhisperFuss!
SEO Ajansı ve Web Tasarım Firmaları Neler Yapar? WhisperFuss!

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.