yükleniyor...

S7 Edge Olimpiyat Versiyonu Geliyor!

Geçtiğimiz hafta Galaxy S7 Edge’in Rio 2016 Olimpiyatları için hazırlanmış modeliyle ilgili sızıntılar olmuştu. Tasarımda küçük değişikliklerin olduğu bu model, çoğu kişi tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Yeni gelen bilgiler ise cihazın çıkış tarihine ışık tutuyor.

galaxy s7 edge

“Ge7 Ready” sloganıyla piyasaya çıkacak olan cihazın görselleri daha önceden paylaşılmıştı. Siyah rengin çoğunlukta olduğu modelde Home butonu olarak söylenen tuşun çevresi ve ahize bölümü altın sarısı,güç düğmesi kırmızı,ses açma-kapama tuşları yeşil, arka kamera çevresi ise mavi renkle süslenmiş. Olimpiyat halkasındaki renkleri barından modelin çıkış tarihi olarak ise 7 Temmuz işaret ediliyor.

Cihazın fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Cihazın olimpiyatlara özel olması nedeniyle üretim miktarının düşük tutulması bekleniyor. Telefon hakkındaki tüm bilgileri tanıtılmasıyla beraber öğrenebileceğiz.

Utku Can Barut – Technosfer

 

S7 Edge Olimpiyat Versiyonu Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere S7 Edge Olimpiyat Versiyonu Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss Isparta Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir zyxel modem kurulumu rakı fiyatları gl hf ne demek tarhana ekşi olursa ne yapılır 52 hafta kaç ay